• GoHome Professional
2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eura/m2 60 m2 što manji

  • Za upit "2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eura/m2 60 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten dvosoban stan u širem centru grada površine 63m2 na 2. spratu od ukupno 4. u zgradi sa liftom.Sastoji se iz kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima se nalazi parket, grejanje je etažno na gas. Uz stan se dobija i dvorišno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji površine 55m2 na drugom spratu zgrade u naselju Borča u Kikindskoj ulici na nekoliko stotina metara od autobuskih stajališta za sve delove grada, šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, a u blizini se nalaze i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.130 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i funkcionalan dvosoban stan, idealan za parove, samce koji žele više prostora ili kao investicija za izdavanje. Smešten na 2. spratu, stan pruža udoban životni ambijent uz komfornu lođu i odlično osvetljen dnevni prostor. Struktura stana (55.05m2): Ulazni hodnik 5.58 m Kupatilo....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Stan naselje Lesnina, novija zgrada. Površine 57 m2. Drugi sprat zgrada bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom (špajz), kupatilo, terasa i odvojena spavaća soba. PVC spoljna stolarija, na podovima parket, keramika, centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 107.000 €, 57,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana,ukupno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 163.172 €, 59,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni stan u novogradnji na opštini Zvezdara, u mirnom delu u blizini ulice Braće Jerković. Stan se nalazi na drugom spratu i ima ukupnu površinu od 59,77 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat parket do 340000 eura do 3000 eura/m2 60 m2 što manji (74)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>