• GoHome Professional
2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eura/m2 što skuplji 70 m2

  • Za upit "2.sprat parket najnovije do 340000 eura do 3000 eura/m2 što skuplji 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.720 €, 72,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan na jednoj od najlepših lokacija na samo minut hoda od keja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu daje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 72,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054754 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, KEJ, TROSOBAN 72 m² Predstavljamo prodaju trosobnog stana povr šine 72 m², pozicioniranog na drugom spratu veoma kvalitetne zgrade. Odlična lokacija za porodičan život, blizina Beogradskog keja, Dunavskog parka i pešačke zone, vrtića i osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.800 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva novogradnja, 3.0 dupleks, 76m2, sa terasom 2.5m2, 2 MČ, II sprat, lift. Visok kvalitet gradnje i ugrađenih materijala. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, opremljene kuhinjskim elementima, sa trpezarijom, kupatila, opremljenog kupatilskom galanterijom, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat parket do 340000 eura do 3000 eura/m2 što skuplji 70 m2 (111)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>