• GoHome Professional
2.sprat parket najnovije barem 70 m2 što skuplji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket najnovije barem 70 m2 što skuplji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket najnovije barem 70 m2 što skuplji do 300000 eura

  • Za upit "2.sprat parket najnovije barem 70 m2 što skuplji do 300000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo, podrum i garaža. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase, Na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno lep, renoviran trosoban salonski stan od 86 m² u jednoj od najtraženijih ulica u centru – Resavskoj. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade stare gradnje (nije poslednji sprat), sa visokim plafonima, odličnom izolacijom i puno prirodnog svetla u svakoj prostoriji.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m, smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade. Stan je pažljivo osmišljen i funkcionalno podeljen na dnevni i spavaći deo. Iz ulaznog hodnika, sa leve strane nalazi se toalet za goste, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten u mirnom okruženju. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. **Osnovne karakteristike:** * ukupna površina: 163....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo nesvakidašnju luksuznu novogradnju u Cetinjskoj ulici, nadomak Skadarlije, Trga Republike. Zgrada je mala, samim tim privatna. Građena od visokokvalitetnih materijala. Struktura stanova je odlična. Stan ima 74 m2, trosoban je, nalazi se na 2. spratu sa liftom. Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - Gospodar Jevremova - prodaja stana! Retko u ponudi - u strogom centru Beograda, na Gornjem Dorćolu u jednoj od najlepših ulica, Gospodar Jevremovoj, prodaje se stan na drugom spratu. Zgrada ima uredan mermerni ulaz. Stan je kompletno renoviran, Lux. Promenjene su vodovodne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat parket barem 70 m2 što skuplji do 300000 eura (421)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>