• GoHome Professional
2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m2 pala cena

  • Za upit "2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 403.000 €
14.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 240.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 240.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, komforan dvosoban stan površine 57m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom (open space), jedne spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je drvo-aluminijumska stolarija sa roletnama,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 60M2.Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 60m². Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan odlikuje odlična osvetljenost, zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, kao....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 181.830 € na 175.560 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.560 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 181.830 €
12.05.2026 - 175.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054307, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 57m2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" calibri="" light",sans-serif;mso-ascii-theme-font:major-latin;="" mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-hansi-theme-font:major-latin;="" mso-bidi-theme-font:major-latin;color:#46515c"="">....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi, na super lokaciji. Dvostrano je orijentisan istok-zapad. Zgrada nova, modernog dizajna, ulaz uredan i sredjen. Namestaj i tehnika su ukljuceni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.640 € na 172.480 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.480 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054310, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 56m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m2 pala cena (17)
  • 2.sprat do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m2 pala cena (16)
  • 2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana pala cena (18)
  • 2.sprat parket do 340000 eura zadnjih 14 dana 60 m2 (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>