• GoHome Professional
2.sprat parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji pala cena

  • Za upit "2.sprat parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 93.500 € na 88.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.500 €
06.05.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u centru grada. Površine je 55m2, nalazi se na I spratu porodične stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 175.000 €
16.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
08.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji pala cena (85)
  • 2.sprat do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji pala cena (39)
  • 2.sprat parket do 340000 eura što jeftiniji pala cena (39)
  • 2.sprat parket do 340000 eura 60 m2 što jeftiniji (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>