• GoHome Professional
2.sprat parket do 320000 eura 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat parket do 320000 eura 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat parket do 320000 eura 40 m2 Najnovije

  • Za upit "2.sprat parket do 320000 eura 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na drugom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 120.000 €
09.04.2026 - 119.000 €
30.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi na početku Mirijeva iz pravca Karaburme, između Mirijevskog bulevara i ulice Jovanke Radaković. U prilici smo da Vam ponudimo lep dvosobni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.500 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat parket do 320000 eura 40 m2 (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni