• GoHome Professional
2.sprat lođa do 220000 eura do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat lođa do 220000 eura do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat lođa do 220000 eura do 2300 eura/m2

  • Za upit "2.sprat lođa do 220000 eura do 2300 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 1.927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat lođa do 220000 eura do 2300 eura/m2'
165.000 €
165.000 €
72.306 €
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.146 €, 49,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu zgrade (sa liftom) koja je projektovana Po + Su + P + 3, sa ukupno petnaest stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 92.500 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 77.900 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima i termalnim izvorima, na oko 180m od Olimpijskog bazena i manje od 1 km od hotela Fruške Terme koji je simbol razvoja turizma u Vrdniku. Pozicija....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 77.900 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.952 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 83.880 € na 88.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 82.950 €
04.03.2026 - 83.880 €
19.04.2026 - 88.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 46,40m2,II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju master stan sa tri kupatila u novogradnji iz 2019. godine. Na drugom spratu zgrade bez lifta. Petokomorna PVC stolarija, vrhunski laminat 12/14, slovenačka keramika. Grejanje na gas, topla voda. Ulaz uredan, održavan, sa video nadzorom. Mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 138.900 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 144.900 €
29.04.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 138.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN, DVOSOBAN STAN U SAMOM CENTRU ŽELEZNIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.900 € Lokacija: Čukarica, Železnik, sprat 2 Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravaka; - Kuhinje; - trpezarije; - spavaće sobe; - kupatila; - Ulaznog hodnika; -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 35)

<< <1> >>