• GoHome Professional
2.sprat lođa 70 m2 do 260000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat lođa 70 m2 do 260000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat lođa 70 m2 do 260000 eura

  • Za upit "2.sprat lođa 70 m2 do 260000 eura" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 2.632 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd , Blok 23, Antifašističke borbe, 2.5 stan 67m² i dve terase Na prodaju dvoiposoban stan površine 67m² u ulici Antifašističke borbe, na 2. spratu od 5 u urednoj zgradi sa centralnim grejanjem. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda, koji već na prvi pogled odiše luksuzom, ali i novim idejama. Svojim modernim rešenjima i visokim standardima gradnje, predstavlja pravi biser Voždovca. Moderna novogradnja sa garažom, fokusirana na luksuz i energetsku efikasnost, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 226.875 €, 75,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je trosoban i površine je 75m2. Zgrada će posedovati i dva podzemna nivoa sa garažnim mestima a cena mesta je od 18000 do 20000e. Stan se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat lođa 70 m2 do 260000 eura'
215.000 €
215.000 €
245.000 €
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Botaničke bašte, Tašmajdana, Skupštine i Trga Nikole Pašića, u ulici Cvijićeva, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na drugom spratu zgrade koja je uredna i održavana sa liftom. U blizini su i ostale znamenitosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u Bulevaru Kralja Aleksandra. Lokacija odlična, u samom centru svih zbivanja. Zgrada starije gradnje, odlično održavana, sa liftom. Stan smešten na idealnom, drugom spratu, od ukupno četiri. Dvostrana orijentacija, gleda i na sam Bulevar i na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 258.630 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo savršeno mesto za miran porodičan život, u Savadi 3, u bloku 65, u neposrednoj blizini Airport City-ja. U blizini se nalaze supermarketi, tržni centri, poslovni kompleksi, restorani - sve što je potrebno za kvalitetan i udoban život. Dvosoban stan kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 252.000 €, 70,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 69,90m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 261.000 € na 242.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 242.000 €, 69,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 261.000 €
10.04.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan se nalazi u Zemunu, Gornji Grad, na drugom spratu četvorospratne zgrade. Zgrada ima lift, a na spratu su četiri stana. Ukupna površina je 69 m². Izgrađen je po najsavremenijim visokim standardima, opremljen pametnom kontrolom svih potrošnji u stanu, vrhunskim parketom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 228.000 €, 67,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji u ulici Omladinskih brigada, u srcu Novog Beograda. Ova lokacija je jedna od najatraktivnijih zbog blizine svih ključnih sadržaja potrebnih za udoban život. U neposrednoj blizini su Novi Merkator, Opština Novi Beograd, Osnovna škola "Duško....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.800 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva novogradnja, 3.0 dupleks, 76m2, sa terasom 2.5m2, 2 MČ, II sprat, lift. Visok kvalitet gradnje i ugrađenih materijala. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, opremljene kuhinjskim elementima, sa trpezarijom, kupatila, opremljenog kupatilskom galanterijom, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u Novom Sadu, naselje Grbavica u mirnoj ulici, površine 71m2. Lokacija je povezana sa svim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, koja je građena pre 20tak godina. Stan sadrži: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.900 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Uknjižen, u izvornom stanju, funkcionalan i adaptibilan. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade od osam spratova. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i svetao sa lepim pogledom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.952 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 31)

<< <1> >>