• GoHome Professional
2.sprat lođa 70 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat lođa 70 m2 do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat lođa 70 m2 do 2200 eura/m2

  • Za upit "2.sprat lođa 70 m2 do 2200 eura/m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.978 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat lođa 70 m2 do 2200 eura/m2'
142.120 €
142.120 €
119.900 €
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.952 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>