• GoHome Professional
2.sprat do 757 eura/m2 280 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 757 eura/m2 280 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 757 eura/m2 280 m2 prizemlje

  • Za upit "2.sprat do 757 eura/m2 280 m2 prizemlje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 719 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 794 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 66000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKI CRLJENI, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa i komforna kuća na mirnoj i traženoj lokaciji na Trošarini. Površine je 292m2 i sastoji se iz četiri etaže. Kuća je osmišljena tako da pruža komfor, funkcionalnost i mogućnost višegeneracijskog stanovanja. Na prizemlju se nalazi moderan open space, kupatilo i špajz.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 267,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Sušica, površine 267 kvm ( u etažama ), na placu od 4,97 ari ( širina fronta placa je 16 m ) grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( ulaz, predsoblje, garaža,ostava i kujna ); prizemlje i među sprat prizemlja ( predsoblje, dve sobe, terasa,kupatilo i dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 757 eura/m2 280 m2 prizemlje'
220.000 €
220.000 €
170.000 €
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 200.000 €, 285,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću od 285m2 (kuca je knjižena kao dva stana) sa garažom koja se nalazi na ravnom placu od 7 ari. Kuća je spratnosti: prizemlje plus 2. sprata. Kuća je ukrovljena i postavljena je stolarija na celoj kući a fasada treba da se radi. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na ledenoj steni, eg, dvorište, NišProdaje se kuća na Ledenoj steni.Kuća se nalazi na placu od 2 ara, a ukupna površina kuće je 274m2.Sastoji se iz tri etaže koje su posebno uknjižene. Prva etaža odnosno prizemlje je površine 71m2, druga etaža (prvi sprat) je 83m2 i treća etaža....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 210.000 €, 260,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Za svaku preporuku !!! U ponudi zasebna vertikala koja se nalazi na lepo odžavanom i ograđenom placu od 3,4ara, pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se iz tri nivoa koji su povezani unutrašnjim stepeništem, ali mogu da funkcionišu i kao zasebne stambene jedinice. Raspored : - prizemlje:garaža/radionica,....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 301,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org