• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 pogodan do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 60 m2 pogodan do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 pogodan do 1800 eura/m2

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 pogodan do 1800 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.358 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 60 m2 pogodan do 1800 eura/m2'
34.000 €
34.000 €
71.000 €
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 83.450 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada kod Lipovog Gaja Fantastičan Trosoban stan 45 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
15.02.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida. Pogodno za stanovanje ali i kao investicija. Samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – idealan izbor za porodičan život ili investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 34,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog čvora, i galerije na spratu površine 10m2. Trenutno je izdat. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>