• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 200000 eura renovirano Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 60 m2 do 200000 eura renovirano Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 200000 eura renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 200000 eura renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 190.000 € na 187.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 187.900 €, 38,00 m2 cca 4950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 187.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jednoiposoban stan od 38 m2 ,terasa,u zgradi od crvene fasadne cigle, nadomak kompleksa Oaza, na drugom spratu od 6.spratova, lift,cg grejanje,interfon, video nadzor, podrum, francuski balkon, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini Fontane i IX beogradskoj gimnaziji. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno 8 u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Jugoistočno je orijentisan, sa prelepim pogledom na park,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 196.000 €, 45,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi imamo veoma prijatan stan sa galerijom. Nalazi se na drugom spratu od ukupno dva sprata. Ušuškanost stana sa PVC stolarijom omogućavaju ekonomično grejanje na struju putem električnih radijatora gde je svaki radijator posebno vezan za struju. Takođe u stanu postoji i inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 44,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan dvoiposoban stan bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Uz stan dolazi privatna ostava u suterenu, kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine, a stan je renoviran pre 3-4 godine. Nalazi se na 2. spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan bez ulaganja. Uz stan je uključena privatna ostava u suterenu kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine ali je stan renoviran pre 3-4 godine. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 187.900 € na 186.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 186.500 €, 38,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 190.000 €
30.04.2026 - 187.900 €
07.05.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 185.400 € na 183.700 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 183.700 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 186.000 €
25.04.2026 - 185.400 €
09.05.2026 - 183.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kanarevo brdo – Ivana Micurina, 2.5, 61m² + terasa. U ponudi je potpuno renoviran dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Ivana Micurina, na Kanarevom brdu. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejanje je centralno. Kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 60 m2 do 200000 eura renovirano (281)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>