• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 200000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 60 m2 do 200000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 200000 eura što veći

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 200000 eura što veći" pronađeno 2 156 nekretnina - prosečna cena 2.432 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • interfon
    • namešten
    • useljiv
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.820 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 60 m2 do 200000 eura što veći'
145.000 €
150.000 €
180.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.900 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Uknjižen, u izvornom stanju, funkcionalan i adaptibilan. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade od osam spratova. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i svetao sa lepim pogledom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi stan sa dve spavace sobe na drugom spratu stambene zgrade koja u svom sklopu ima predivno dvoriste sa bazenom, letnjkovcima rostiljom. Dodatni sadrzaji se koriste sa svim stanarima a i trosak održavanja se deli na sve stanare. Stan se prodaje kompletno opremljen sa namestajem....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov,moderno opremljen stan,smešten na drugom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od dve spavće sobe,prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhijnom i trpezarijom,kupatila,dodatnog sanitarnog čvora,kao i terase na koju se izlazi iz dnevne sobe.Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.920 €, 66,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv trosoban stan na drugom spratu manje nove zgrade.Vrhunski kvalitet gradnje i opreme ,uredna dokumentacija,lep pogled na Frušku Goru,podno grejanje na gas.U cenu je uracunata agencijska naknada od 3%.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082148-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan ima površinu od 66 m² i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NOVOGRADNJA SA POVRATOM PDVa ,TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Stan se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi niže spratnosti, na 1/2 spratu. Površine je 66m2 i u osnovi je trosoban, a sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom (oko 5m2), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 123.690 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Paliluli, iznad hotela Vidikovac. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 65,1m2 i po strukturi je dvoiposoban. Stastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 114.360 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 65.35m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, toaleta, terase i odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe i kupatilom. Prilikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 114.300 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41698, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Pariske Komune. Zgrada okružena zelenilom i parking prostorom, raznim marketima,Blizina Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice. Nekretnina jako dobro održavana. Stan je na idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 214.900 €, 66,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Dušanovac - Ustanička; 66m2, 2.5, II/6, cg, lift, interfon, internet, garažno mesto; U ponudi je dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade kvalitetne gradnje i moderne arhitekture na Dušanovcu. Zgrada se nalazi u mirnom okruženju a ipak u neposrednoj blizini autoputa i samim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

De Lux stan u Somboru, komplet renoviran, na top lokaciji, ukupne veličine 66m² (63m² plus 3m² zatvorene terase), na drugom spratu. Stan ima uvedeno podno grejanje, sa termostatom u svakoj prostoriji za regulisanje temperature. Potpuno zamenjena elektro i vodovodna instalacija, zamenjena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 66,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se trosoban stan površine 66kvm koji se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Vrata i prozori su drveni, na podovima u stanu su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.357 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.115 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep trosoban stan na drugom spratu, odmah pored Bulevara Oslobođenja. Stan se prostire na 65 m² i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve udobne spavaće sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Savršen raspored prostorija pruža maksimalan komfor i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.100 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana u zgradi renomiranog investitora, na atraktivnoj lokaciji. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa nameštenom kuhinjom, terasa čitavom dužinom stana sa prelepim pogledom na Most slobode i Frušku goru. Kupatilo 6m2, degažman i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.550 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine Stan se nalazi na drugom spratu, terasa, lift Zgrada sa energetskim pasošem Agencijska šifra - 1101172 Kontakt Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.375 €, 65,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN OD 65,29m2 NA PODBARI ULICA TEMERINSKA NA DRUGOM SPRATU OD PET ULICNO ORIJENTISAN UGRADNA KUHINJA SA SVIM APARATIMA OSTAJE U STANU I ULAZI U CENU GREJANJE NA GAS SA KALORIMETRIMA VELIKI STAKLENI PORTALI U DNEVNOM BORAVKU SPUSTENA CENA-VREDI POGLEDATI PRODAJE....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 160.700 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na Podbari, Temerinska ulica. Stan je na drugom spratu, površine 65m2 sa terasom dvorišno orijentisanom. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom i belom tehnikom. Vredno svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkionalan trosoban stan površine 65m2,smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje.Stan je bez ikakvih ulaganja,useljiv odmah po isplati.Odlikuje ga moderan raspored prostorija,prijatna osvetljenost i komfor,što ga čini idealnim za porodičan život.Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.400 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Teelepu Trosoban stan 65 m2 na TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe 2 kupatila 2 terase Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.910 €, 65,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 64.31m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>