• GoHome Professional
2.sprat do 60 m2 do 180000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 60 m2 do 180000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 60 m2 do 180000 eura kablovska

  • Za upit "2.sprat do 60 m2 do 180000 eura kablovska" pronađeno 235 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, izuzetno svetao i funkcionalan dvosoban stan od 62 m², u ulici Vojvode Micka Krstića, na početku Karaburme. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa četiri sprata - kvalitetno građena zgrada (Komgrap). Stan se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.250 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 57m² nalazi se na drugom spratu novije stambene zgrade. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno, sa kalorimetrima, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 60 m2 do 180000 eura kablovska'
125.660 €
125.660 €
166.900 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 59m2, TROSOBAN Prodaje se komforan, svetao, kompletno renoviran stan. U stanu su menjane sve instalacije. Stan je površine 59m2 + 11m2 koji čine dve terase i ne ulaze u kvadraturu stana. Pozicioniran je na drugom spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 182.310 €, 57,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.968 €, 51,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 51,24 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 160.700 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na Podbari, Temerinska ulica. Stan je na drugom spratu, površine 65m2 sa terasom dvorišno orijentisanom. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom i belom tehnikom. Vredno svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkionalan trosoban stan površine 65m2,smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje.Stan je bez ikakvih ulaganja,useljiv odmah po isplati.Odlikuje ga moderan raspored prostorija,prijatna osvetljenost i komfor,što ga čini idealnim za porodičan život.Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.400 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Teelepu Trosoban stan 65 m2 na TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 159.900 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom okruženju naselja, na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.100 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana u zgradi renomiranog investitora, na atraktivnoj lokaciji. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa nameštenom kuhinjom, terasa čitavom dužinom stana sa prelepim pogledom na Most slobode i Frušku goru. Kupatilo 6m2, degažman i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u zgradi renomiranog investitora Erker plus na veoma dobroj lokaciji u Kisačkoj ulici na svega nekoliko minuta hoda do centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma zdravlja,Sup-a i svih drugih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite stan u koji možete da se uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja, imamo pravo mesto za vas! Na prodaju svetao i pažljivo renoviran stan od 60 m², koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Avijacije. Ovaj stan odiše toplinom doma – sa istočnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na potezu Železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od 6 spratova. Zgrada je održavana,stanari vode računa o održavanju zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji,nadomak Bulevara Oslobođenja,na minut od Zmaj Ognjena Vuka i svega par minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na Grbavici – odlična prilika za porodičan život! Na prodaju svetao i funkcionalan stan u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Sada – Grbavica, neposredno uz Limansku pijacu. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane stambene zgrade i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 151.710 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.948 €, 42,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na drugom spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 41,93m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.900 €, 61,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu kvalitetno građene zgrade u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životStan je Dvorišne orijentacije,Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi nekretnina na izuzetnoj lokaciji, kod Futoške pijace na Bulevaru oslobođenja. Dvosoban stan, dvorišno orijentisan, ušuškan od buke, na 2 minuta od svih neophodnih sadržaja. Udaljenost od strogog centra grada je 5 minuta laganog hoda. Stan je na drugom spratu novije zgrade....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 145.210 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 53,36m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, prvom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj divni dvosoban stan od 50 kvadratnih metara u Sremskoj Kamenici je savršen izbor za one koji traže moderan i komforan dom. Nalazi se u novoj zgradi na drugom spratu i poseduje sve što vam je potrebno za ugodan život. Stan je veoma svetao i prozračan, što stvara osećaj prostranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, NOVO, prodaja uknjiženog trosobnog stana u novogradnji. Prelepa, široka, mirna ulica odbarana je za izgradnju manjeg objekta sa svega nekoliko stanova. Izuzetno je funkcionalan u svojoj kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Drugi sprat, dve terase,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 30,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog salonskog stana kod Izvršnog veća 30+6m2. Retko u ponudi, kvalitetna zgrada, debeli zidovi, 2. sprat, ima lift, ušuškan, zimi toplo, leti sveže. Prostrano kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hodnik odvojen, dnevna sa kuhinjom, zastakljena terasa PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu nove stambene zgrade u Rakovici u neposrednoj blizini prevoza, snabdevanja, škole 14. oktobar. Oprema: ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija, klasičan parket, sanitarije i pločice 1. klase, etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.900 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan komplet opremljen jednoiposoban stan u Tekelijinoj ulici u mirnom delu Podbare na svega 15 ak minuta hoda do centra grada i u blizini svih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 233)

<< <1 2 3 4 5 6> >>