• GoHome Professional
2.sprat do 40000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 40000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 40000 eura 70 m2

  • Za upit "2.sprat do 40000 eura 70 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 573 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 42000 eura (malo skuplji)
    • do 554 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 39.600 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, namešten, trosoban stan, 72m2, na 2.spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru kralja Petra I, u blizini Bulevara oslobdjenja. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhunje, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 68 m2 BULEVAR OSLOBODJENJA ul. Ćirpanova, namešten trosoban stan, 2 sprat od 5, lift, cg, vm, ktv, tv, klima. USELJIV CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 40000 eura 70 m2'
39.900 €
39.900 €
41.250 €
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110530.Izdaje se delimično namešten trosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Jedna spavaća soba je prazna, a moguć je dogovor i oko ostalog nameštaja u stanu. Useljiv je od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109553.Izdaje se poslovni prostor (64m2), na drugom spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Prostor je opremljen za kancelarijsko poslovanje i sve prostorije su klimatizovane. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>