• GoHome Professional
2.sprat do 240000 eura najnovije do 2900 eura/m2 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 240000 eura najnovije do 2900 eura/m2 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 240000 eura najnovije do 2900 eura/m2 50 m2 što veći

  • Za upit "2.sprat do 240000 eura najnovije do 2900 eura/m2 50 m2 što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 49,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

lep dvosoban stan pov.49 m2 na 2 spratu ,terasa ,sopstveni kotao , PVC stolarija , interfon , parking mesto , u blizini suda u Jagodini ,.mirna ulica sa malo kolskog saobraćaja .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Mičurinovoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije. Stan je na drugom spratu bez lifta, uknjižen i bez tereta. Sastoji od 2 komotne spavace sobe povrsine 10 i 14 m2, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 45,50....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ČAJETINA, 133.000 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor – na samo 650m od jezera! U ponudi je izuzetno kvalitetan i moderno projektovan stan površine 54m², smešten na drugom spratu (od ukupno 5) u zgradi sa liftom. Sama zgrada je vrhunske gradnje – korišćeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 50 m2 što veći (560)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>