• GoHome Professional
2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 do 60 m2 og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 do 60 m2 og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 do 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 do 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje, toaleta i wc-a. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN KOD MERKURA---Agencijska šifra: 1007918. Prodaje se potpuno renoviran trosoban stan na drugom spratu zgrade kod tržnog centra Merkur u Novom Sadu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom, kupatila i zatvorene terase.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Drugi sprat sa liftom ! Uknjižen na 60m2, a sa terasama ima ukupnu korisnu površinu od 66m2. Ima ostavu u podrumu i na spratu kao i zajedničku biciklanu. Renoviran, pvc stolarija u celom stanu. Dvostrano orijentisan, sa terase pogled na Petrovaradinsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 10, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lođu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 82.500 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan u Centru II, blziiu Dudove šume, kompletno renoviran i namešten. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa 5 spratova, bez lifta. Stan je potpuno renoviran i praktičan, sobe su jedna do druge, kupatilo renovirano sa kadom, iz kuhinje se izlazi na terasu i špajz. Može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ćele Kula, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak 3 spavaće sobe i zaseban dnevnotrpezarijski prostor sa kuhinjom. Predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, kupatilo, toalet, terasa. U cenu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 do 60 m2 (2152)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>