• GoHome Professional
2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 što jeftiniji parket Najnovije pala cena

  • Za upit "2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 što jeftiniji parket najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 114.000 € na 111.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 111.000 €, 95,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 114.000 €
20.03.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan trosobne strukture, na drugom spratu porodično-stambene zgrade, bez lifra. Nalazi se u delu smeštenom izmedju Knjaževačke ulice i bulevara. Sv. Pantelejmona, u Studeničkoj ulici. Odlična i mirna lokacija, bez buke. Stan je u izvornom stanju i zahteva....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, Centar, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 240000 eura do 2900 eura/m2 što jeftiniji parket pala cena (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>