• GoHome Professional
2.sprat do 230000 eura 3.sprat do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 2.sprat do 230000 eura 3.sprat do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2.sprat do 230000 eura 3.sprat do 1600 eura/m2

  • Za upit "2.sprat do 230000 eura 3.sprat do 1600 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 789 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 57000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 86000 eura
    • do 721 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Poslovni prostor, Čortanovci, 247.200 €, 280,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iskoristite jedinstvenu priliku da postanete vlasnik restorana na prestižnoj lokaciji u Čortanovcima, na samoj obali Dunava, u srcu netaknute prirode Nacionalnog Parka Fruška Gora. Ovaj šarmantni restoran prostire se na 160 m² i nudi savršeno okruženje za nezaboravne gastronomske....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 219.000 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija kuće,sama na placu u samom centru Ripnja,preko puta Crkve,Osnovne škole, auotbuskog stajališta,u blizini više marketa,kao i lokala uslužno-komercijalnog karaktera.Kuća se prostire na tri etaže. Prvi sprat: Dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,ostava Drugi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2.sprat do 230000 eura 3.sprat do 1600 eura/m2'
150.000 €
150.000 €
160.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 390,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>