• GoHome Professional
190 m2 podrum do 741 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 podrum do 741 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 podrum do 741 eura/m2

  • Za upit "190 m2 podrum do 741 eura/m2" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 703 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 778 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • parket
    • 1.sprat
    • parking
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru, površine 206m2, nalazi se na parceli površine 6,33ari.Na parceli postoje i pomoćni objekti , šupe, površine 39m2 i 10m2, ispod objekta je veliki vinski podrum, u dvorištu je garaža za tri automobila (koja je nelegalna).Kuća je renovirana i funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Centar - kuća podeljena na četvorosoban i jednosoban stan površine 206m2 sa kolskim ulazom i garažom za 3 auta na placu površine 6,33 ara. Centralno grejanje na plin, dva gasna kotla, dva trofazna priključka, dva vodomera, kompletno renovirana, 2 kupatila, 3 kuhinje, pokrivena terasa,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 podrum do 741 eura/m2'
140.000 €
140.000 €
144.200 €
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 197,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, solidna kuća na izuzetnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka 3045673, Petrovaradin, Stari majur, Oglašavamo prodaju komforne kuće od 197 m2, na placu od 380 m2, vlasništvo 1/1. Gas, trofazna struja, gradska voda, kanalizacija. Kolski ulaz. Kući je potrebna potpuna unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća od 202m2 na parceli od 720 m2 i nalazi se na Čonopljanskom putu. Potpuno sređena nameštena kuća koja se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, špajz, hodnik, jedna spavaća soba, kupatilo I terasa u prizemlju, a na spratu ima 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se na jednoj parceli dva spratna porodična kuća u MZ Mali Radanovac u mirnoj asfaltiranoj ulici blizu Tesline pijace na placu od 589 m2. Kuće su građene od opeke. Jedna kuća je 160 m2 i sastoji se iz ulaza, kuhinje, velikog hola sa trpezarijom, kupatila, dve sobe i na spratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Unikatna salonska kuća na samo par minuta hoda od centra grada. Kuća je salonskog tipa, održavana. Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice, od četvorosobnog i dvosobnog stana. U dvorištu postoje pomoćne prostorije i izidana natkrivena garaža za tri automobila, kolski ulaz. Zanimljivo....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 133.900 €, 187,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 183m2 u samom centru grada. Kuća je starije gradnje sa salonskim plafonima. Poseduje podrum i visoku tavanicu, garažu, suvi ulaz, kao i parking ispred kuće. Grejanje u kući je etažno, u kombinaciji sa strujom (klima, TA) + mogućnost priključka gasa.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom naselju Drapšin, u Mladenovcu, na prodaju je porodična kuća na tri etaže, uknjižene površine 93 m² (osnova kuće), a stvarne oko 200 m2, na placu od 3,5 ara. Kuća se nalazi u tihoj ulici, okružena zelenilom, idealna za miran porodičan život ili kao vikendica van gradske buke.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca ima veliki dnevni boravak sa terasama, kuhinju sa velikom trpezarijom , kupatilo u visokom prizemlju, u potkrovlju su tri spavace sobe i kupatilo. U suterenu su dve garaze za automobile i pec za centralno na cvrsto gorivo. U dvotistu ima nekoliko pomocnih objekata: garaze za....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno prodajemo kuću sa prelepim dvorištem koja se nalazi u mirnom okruženju, od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, toalet, kuhinju sa ostavom, trpezariju i veliki dnevni boravak u kome se nalazi kamin i iz kog se izlazi na lepu terasu sa pogledom na mali park u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Odlična, spratna kuća za odmor, na prostranom, ravnom i ograđenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Odlicna, spratna kuca za odmor, na prostranom, ravnom i ogradjenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrnjacka Banja 200m2 sa 10 ari placa i pomocnom objektom 80m2.Novije qradnje. Pet spavacih soba, dnevni boravak i tri kupatila, qaraza, podrum ,ostava i bunar. Kuća je udaljena od autoputa 1km,a od centra Vrnjacke Banje 2,5 km.Cena 135000e..Kontakt 0642200722 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodicna kuca od 200m2 sa pomocnim objektom od 85m2 na zemljistu povrsine 16,23 ari. Kuca je izolovana, stiropor i fasada, trf. struja, gas, tel. Plac se sastoji iz dve odvojene katastarske parcele od kojih svaka ima ulaz. Kuca se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, a tavan se....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 132.360 €, 175,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu spratnu kuću u Vrbasu. Kuća je građena od čvrstog materijala i od priključaka poseduje gradsku vodu i kanalizaciju, kablovsku, fiksni telefon, struju, gas. Na prizemlju je dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i jednim kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 134.000 €, 207,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Ćava, površine 207 kvm, na 3,18 ari placa , sa sopstvenim etažnim grejanjem. Sastoji se od prizemlja ( garaža, kotlarnica i podrum ), sprat ( hodnik, tri sobe , kupatilo, dnevni boravak i terasa ( 3x3 kvm)- natkrivena ), sprat ( dva manja predsoblja, dnevni....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 204,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća koja u osnovi ima 102m2, od prostorija ima: predsoblje, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dva kupatila. Kuća je kvalittne gradnje, ima termoizolaciju, c.g. na gas. U sklopu kuće su garaža i podrum, a pored kućese nalaze pomoćni objekti. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 123.600 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ravan plac sa dve nove kuće Čortanovci +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045668 , Čortanovci. Oglašavamo prodaju dve odmah useljive kuće na placu u Čortanovcima. Kuce su dva odvojena porodična objekta, u prvoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom ,dnevna soba, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 115.000 €, 188,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Ovča - Njegoševa 188m2 (terasa 48m2), PR/1, EG, garaža, podrum. Kuća sa velikom terasom i garažom, održavana porodična u mirnom delu centra Ovče, odmah useljiva! Garaža + pomoćni objekat Nove instalacije, podovi, PVC stolarija Prva etaža (uknjižena): 2 spavaće, dnevna, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 115.000 €, 188,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 118.450 €, 202,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća u Čortanovcima, sa površinom od 202 m² na placu od 5 ari, nudi idealan porodični dom u prelepom prirodnom okruženju. Kuća se prostire na dva sprata, sa odličnim rasporedom: Struktura kuće: - Prvi sprat: Kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, tri sobe, hodnik, kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 108.150 €, 191,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 197,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju novije porodične stambene zgrade u naselju Medak, smeštenoj u mirnoj, lepoj, širokoj i uređenoj ulici u kojoj dominiraju noviji objekti. Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je....