• GoHome Professional
190 m2 luksuzan bazen do 88000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 luksuzan bazen do 88000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 luksuzan bazen do 88000 eura

  • Za upit "190 m2 luksuzan bazen do 88000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....