• GoHome Professional
190 m2 kablovska do 775 eura/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 kablovska do 775 eura/m2 Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 kablovska do 775 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "190 m2 kablovska do 775 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 736 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 813 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Barič kuća, 3.0, 199m2(terasa 21m2), 6.6a, PR+1+PK, CG, interfon, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ogradjenog placa sa mladim zasadjenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Na prvom spratu:....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 155.000 €, 200,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda. Iz glavnog hodnika dolazi se do kuhinje sa trpezarijom iz koje se dalje ulazi u dnevni boravak. Na prvom spratu kuće, nalazi se trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, DONJE NEDELJICE, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Terasa Donje Nedeljice- Milosa Obrenovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 132.000 €, 176,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi!! Predstavljamo vam fenomenalnu kuću u Sirigu na samo 15 minuta od Novog Sada. Odličnog kvaliteta od bele fasadne cigle, postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinjaNa prizemlju je komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 144.200 €, 197,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Petrovaradinu. Kuća je za totalnu adaptaciju. Površina placa iznosi 3.8 ari. Sama kuća se nalazi na jednom od najlepših delova Petrovaradina, blizina škola, mikromarketa, apoteka mirna ulica okružena zelenilom. Ukoliko ste baš Vi prepoznali potencijal....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 191,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva zasebna istovetna dela, koja se sastoje od prizemlja, sprata i podruma. U prizemlju svakog dela su predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 200,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odlična spratna kuća u Žablju. Građena od čvrstog materijala, odličnog rasporeda, ima pet lepih spavaćih soba i dve dnevne. Za sve ostale informacije kontaktirajte nekog od naših agenta prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 190 m2 kablovska do 775 eura/m2 (161)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>