• GoHome Professional
190 m2 kablovska do 775 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 kablovska do 775 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 kablovska do 775 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "190 m2 kablovska do 775 eura/m2 što skuplji" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 546 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 736 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 813 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • luksuzan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac, Barič kuća, 3.0, 199m2(terasa 21m2), 6.6a, PR+1+PK, CG, interfon, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ogradjenog placa sa mladim zasadjenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Na prvom spratu:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Narodne Revolucije Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 kablovska do 775 eura/m2 što skuplji'
115.000 €
115.000 €
160.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Svaka soba ima izlaz na terasu.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 204,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na par minuta od Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Plac je površine 526m2. Na parceli postoje dva objekta, površine 112m2 i 92m2. Prostorije su....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 159.000 €, 193,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti P+Pk ukupne bruto površine 219,85 m2 ukupne neto površine 193,10 m2,u kome je formirano: stambena jedinica neto površine 144,13 m2 + garaža 30,05 m2 Uknjiženo. 300m od Zrenjaninskog puta Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Baćevac - Vranić, (pr+ptk)166m2 + 10m2 terasa Veoma lepa i komforna kuća na placu od 21a. Idealna za odmor i život, na mirnoj lokaciji. Kompletno renovirana. Prizemlje čini dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Dok je potkrovlje otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću korisne površine 191m². Lokacija Rakovac kod Novog Sada. Stambena zona. Površina placa iznosi 898m² , kuća u osnovi 9x7.2m sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum se sastoji iz dva dela jedan kao ostava ili garaža za automobil a druga komplet renovirana....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 155.000 €, 200,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda. Iz glavnog hodnika dolazi se do kuhinje sa trpezarijom iz koje se dalje ulazi u dnevni boravak. Na prvom spratu kuće, nalazi se trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, BOSUT, 155.000 €, 194,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce *EKSKLUZIVA PORED REKE ZA PROBRANE KUPCE*Prodajemo u srcu Sremske Ravnice u Oazi Mira i Zelenila a tik pored krivine reke Bosut Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, DONJE NEDELJICE, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Terasa Donje Nedeljice- Milosa Obrenovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća bez ulaganja u Busijama novije gradnje, vlasnik. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 148.000 €, 182,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna porodična kuća u Vrčinu, opština Grocka, idealna za one koji traže mir, komfor i beg od gradske gužve, a da su i dalje nadomak Beograda. Kuća se prostire na dva sprata, potpuno je opremljena i nameštena, pažljivo uređena sa akcentom na funkcionalnost i estetiku.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, Centar, 145.000 €, 184,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju se dva stambena objekta i pomoćni objekat na atraktivnoj lokaciji u zoni porodične gradnje,a u blizini prodavnica, kafića, restorana i parka....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 144.200 €, 197,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Petrovaradinu. Kuća je za totalnu adaptaciju. Površina placa iznosi 3.8 ari. Sama kuća se nalazi na jednom od nejlpših delova Petrovaradina, blizina škola, mikromarketa, apoteka mirna ulica okružena zelenilom. Ukoliko ste baš Vi prepoznali potencijal....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 200,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odlična spratna kuća u Žablju. Građena od čvrstog materijala, odličnog rasporeda, ima pet lepih spavaćih soba i dve dnevne. Za sve ostale informacije kontaktirajte nekog od naših agenta prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 144.200 €, 202,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća površine 202 m², smeštena na samom ulazu u Temerin, idealna za porodični život ili poslovnu namenu. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom Novom Sadu (samo 15 minuta vožnje), u mirnom naselju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 180,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran porodični stan u centru – savršen spoj komfora i lokacije! U srcu grada, na samo pet minuta hoda od vrtića, škole, sportskog centra, marketa i autobuske stanice, nalazi se ovaj izuzetno prostran stan od 180 m² – pravi dom za veliku porodicu ili one koji vole prostranost i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 140.500 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u naseljenom, urbanizovanom delu Veternika, u blizini vrtića, škole, ambulante, javnog prevoza. Kuća je na uglu dve ulice. Dva odvojena stana . jedan na spratu i jedan u prizemlju. Kanalizacija, voda, struja, gas, optički internet, sve što je potrebno za stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Vrbasu blizu centra. Može i zamena za stan. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 191,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva zasebna istovetna dela, koja se sastoje od prizemlja, sprata i podruma. U prizemlju svakog dela su predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 135.000 €, 199,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2. Sastoji se od 3 zasebne jedinice. Garaža ukupne površine 30 m2. Ima 2 el.brojila. U procesu ozakonjenja. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na potezu Futog-a. Kuća je građena od čvrstih materijala i zahteva minimalna ulaganja, koja nisu hitna. Kuća je useljiva i poseduje lokal koji ulazi u kvadraturu kuće od 40m2. Poseduje 2 spavaće sobe,dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Lokal takođe poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 132.000 €, 176,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi!! Predstavljamo vam fenomenalnu kuću u Sirigu na samo 15 minuta od Novog Sada. Odličnog kvaliteta od bele fasadne cigle, postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinjaNa prizemlju je komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno prodajemo kuću sa prelepim dvorištem koja se nalazi u mirnom okruženju, od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, toalet, kuhinju sa ostavom, trpezariju i veliki dnevni boravak u kome se nalazi kamin i iz kog se izlazi na lepu terasu sa pogledom na mali park u dvorištu.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 99)

<< <1 2 3> >>