• GoHome Professional
190 m2 interfon što skuplji do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 interfon što skuplji do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 interfon što skuplji do 73000 eura

  • Za upit "190 m2 interfon što skuplji do 73000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Podrum Marije Mate Magazinović Sprat: 12 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KOVIN, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Interfon Podrum JNA Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1974 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena garsonjera površine 27m2, u Mirijevu, u ulici Radmile Savićević. Poseduje prostranu i lepu terasu od 11m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana, a neodvojivo pripada stanu i ne postoji mogućnost uzurpacije iste. Stan je svetao, održavan, bez ikakvih ulaganja, nalazi....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi funkcionalan jednosoban stan, površine 40 m² , koji nalazi u Prijepolju, u ulici Zore Tomašević, u zgradi "Pošta" na prvom spratu. Ulaz održavan, uredan i ima interfon. Stan je svetao, a sobe su prostrane i pravilnog oblika. Stan ima odličnu strukturu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon što skuplji do 73000 eura (462)
  • 190 m2 što skuplji do 73000 eura (479)
  • 190 m2 interfon što skuplji (246)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>