• GoHome Professional
190 m2 do 938 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 190 m2 do 938 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 938 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 938 eura/m2" pronađeno 1 568 nekretnina - prosečna cena 630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 891 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 984 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEČEJ, 133.900 €, 187,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 183m2 u samom centru grada. Kuća je starije gradnje sa salonskim plafonima. Poseduje podrum i visoku tavanicu, garažu, suvi ulaz, kao i parking ispred kuće. Grejanje u kući je etažno, u kombinaciji sa strujom (klima, TA) + mogućnost priključka gasa.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Višegradska, Medijana, 195000€, 200m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Višegradska, Medijana Višegradska.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta, Kliničkog centa i vitalnih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Plac je površine 2,64 ara. Kuća je u osnovi 89m2 i sastoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća na trošarini, ta,, NišNa prodaji je kuća na Trošarini.Kuća se nalazi na placu od 2.7ara, sadrži dva sprata koja su nameštena a po strukturi su trosobni.Sastoje od ulaznog hodnika dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i ostave.Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična pozicija dvojne kuće koja izlazi na dve ulice. Većim delom je renovirana, ugrađena je pvc-stolarija, postavljen hrastov parket u dnevnom boravku, dok je u spavaćim sobama laminat, kupatilo je renovirano. Na spratu postoje 4 spavaće sobe i prelepa terasa oko 30m2. Interesantna....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Rume, uknjižena 1/1 , površine 200 m² (plus potkrovlje od oko 70 m²), sa garažom , pomoćnim objektima , dvorištem i ulazom iz dve ulice . Kuća je pogodna za porodični život , ali i za adaptaciju u poslovni prostor ili višeporodičnu jedinicu .....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća 180 m 2 6 1 1 .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran porodični stan u centru – savršen spoj komfora i lokacije! U srcu grada, na samo pet minuta hoda od vrtića, škole, sportskog centra, marketa i autobuske stanice, nalazi se ovaj izuzetno prostran stan od 180 m² – pravi dom za veliku porodicu ili one koji vole prostranost i....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 123.000 €, 172,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – porodična kuća u Beški *Predstavljamo vam odličnu nekretninu u mirnom delu Beške, idealnu za porodičan život! *Osnovne informacije: *Površina kuće: 172 m² *Plac: 8 ari *Struktura: prizemlje + sprat + potkrovlje *3 kupatila – funkcionalno raspoređena *Etažno grejanje (gas),....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća građena 2002. godine od čvrstog materijala površine 182m2, smeštena na parceli od 988m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarjom, kuhinja, kupatilo, ostava i garaža. Na spratu su 3 spavaće sobe i kupatilo. U svim sobama ima klima. Stolarija je drvena,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća na placu površine 988 m2, lako deljiva na dve zasebne stambene jedinice, i pogodna za stanovanje dve porodice. Prizemni deo kuće čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i terasom koja je dvorišno orijentisana, kuhinja, kupatilo, garaža, ostava i kotlarnica,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 144.200 €, 202,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća površine 202 m², smeštena na samom ulazu u Temerin, idealna za porodični život ili poslovnu namenu. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom Novom Sadu (samo 15 minuta vožnje), u mirnom naselju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaškog polja,opština....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. U mogucnosti smo da vam ponudimo kucu sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaskog polja,opstina....

 
 
 
  Stan, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 205 kvadrata u Rajkovcu, ulica Stanoja Bugarskog 19A. Kuća poseduje plac ukupne površine 31 ar, sa bunarom, staklenikom i pomoćnom zgradom velicine 107 kvadrata. Kuća poseduje i tavan sa jednom ozidanom sobom. Kuća poseduje 6 soba, od toga su, 2 standardne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 190,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA spratna kuća, FUTOG+++ Agencijska oznaka-3046471 Na prodaju uknjižena kuća u Futogu, uknjižena na 121m2 dok u stvarnosti ima 190m2 + 90m2 podrumske prostorije. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 190,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-3091223 Na prodaju uknjižena kuća u Futogu, uknjižena na 121m2 dok u stvarnosti ima 190m2 + 90m2 podrumske prostorije. Kuća je spratna, u podrumu se nalazi radionica, ostava i kuhinja. Na prvoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko ste u potrazi za kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, da imatedvorište i budete u mirnijem delu grada, onda je ovo prava ponuda za Vas. Prodaje se kuća u Gornjem Komrenu površine 204m2, koji se nalazi na 18 ari. Kuća se sastoji iz P+1. Kompletno je izrenovirana....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuca površine 204m2, po strukturi P+1, na placu 18a. Pored kuće, na istom placu nalaze se jos dva objekta površine 120m2 i 56m2 sa jos jednim ucrtanim objektom koji je srušen. Kuća je smeštena u mirnom delu grada, u naselju Gornji Komren, na svega 6km od centra....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 140.000 €, 197,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, potpuno nova kuća na Paliću, građena po projektu sa svim papirima.Kuća je termoizolovana, fasada je veoma zanimljiva. Za gradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali. Plac je 800 m2 i kupcu preostaje da ga uredi prema svojim potrebama i ukusu.Kuća se sastoji od dva identična....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 130.000 €, 183,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji, na glavnoj ulici u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice. Na parceli površine 2.23 ara nalaze se tri objekta, od kojih je jedan trenutno izdat u zakup, što novom vlasniku omogućava trenutni prihod odmah nakon kupovine. Ovaj poslovni....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 141.500 €, 200,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra Srbobrana nalzi se ova veoma lepa i sređena delom u ruističnom stilu nekretnina. Na placu od 764 m2 nalaze se 2 stambene jedinice koje su u potpunosti renovirane i uređene za život dve porodice ilio tineke veće porodice. Dvorište je uređeno veoma lepo i sa ukusom....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Surduku, u ulici Cara Lazara koja se nalazi na palacu ukupne površine od 48,22 a , na obali Dunava. Na parceli je uknjižena kuća sa dva zasebna ulaza , prvi koje čini prizemlje i drugi , sprat koji je odvojena stambena jedinica. Kuća je u osnovi 99 m2 ( prizemlje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novo Selo, u širem centru grada (u blizine Hitne pomoći) prodaje se porodična spratna kuća površine 192m² na placu od 240m². Kuća je građena od cigle 2008. godine, a sastoji se od prizemlja kojeg čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa potkrovljem građena od čvrstog materijala (termoblok i cigla, izolacija 5 i 10 cm). Prizemni deo kuće građen je 1974. godine, izolovan, sa urađenom fasadom i u svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom i ostavom, centralno predsoblje, 3 sobe i kupatilo. U sklopu kuće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 185,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji , prodaje se četvorosobna porodična kuća novije gradnje sa garsonjerom u dvorištu . Kuća je blizu škole , obdaništa , ambulante , sportskih terena i centra grada . Građena je od čvrstog materijala , ima sendvič zid i raspolaže sa svom infrastrukturom . Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 145.000 €, 207,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ulici Kosovke devojke, u Smederevu, prodajemo vertikalu kuće površine 207m2, na placu od 2 ara, sa tri etaže i potkrovljem: I etaža: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, soba, kupatilo, ostava, terasa II etaža: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, soba, kupatilo, dve terase;....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Novogradnja, šleperski prilaz, čuvarska služba, mogućnost korišćenja viljuškara i ostalih usluga skladišne logistike. Pored Autoputa Beograd-Šid 7 km i Novosadskog autoputa 5 km. Uz ovaj magacin moze se zakupiti jos 500m2. Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: #k339 Predivna kuća nedaleko od centra Mladenovca, za život, odmor i uživanje, u mirnom kraju sa lepim pogledom i čistim vazduhom Od prostorija poseduje: Prizemlje: Predsoblje, kupatilo, dnevna soba, trpezarija, izlaz na terasu prostranu terasu i tri spavaće sobesprat Sprat:....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam, za stan u Beogradu. Kuca je odmah useljiva tj. Cena je sa stvarima. Kontakt: +436502319622 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Vrbasu blizu centra. Može i zamena za stan. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 126.000 €, 180,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109585.Izdaje se odličan poslovni prostor u kući na sprat od 180 m2 sa parkinfom za 6 automobila i kamionskim prilazom na Klisi. Prizemlje kuće se sastoji od dve garaže (magacina) i kancelarije. Sprat kuće se sastoji od dve velike kancelarije i čajne kuhinje. Ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 454)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>