• GoHome Professional
190 m2 do 852 eura/m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • 190 m2 do 852 eura/m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 852 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 852 eura/m2" pronađeno 1 305 nekretnina - prosečna cena 576 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • centralno grejanje
    • renovirano
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 192,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Projektovana kuća, uknjižena na 139 m2, bez tereta i zabeležbi 1/1 na vlasnika. Hitna prodaja. Merene površine 192 m2. Sastoji se od kancelarijskih prostorija u prizemlju, stambenog dela na prvom spratu i podrumskih prostorija. Nalazi se na 4.19 ari placa na vrlo atraktivnoj lokaciji,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 103.000 €, 180,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća je komforna, funkcionalna, odrzavana, po podu su laminati, dupli drveni prozori, sigurnosna ulazna vrata, prelepa prostrana, terasa, kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 175,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Useljiva kuća, tri stambena etaža, plac 12 ari, uknjižno, 1km od centra. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 106.000 €, 186,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca u centru Valjeva sa 8 ari placa ,parno grejanje uknjizena .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 108.000 €, 190,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 110.000 €
30.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Boleč, stan u kući 190 m2, broj soba 6. Kuća je priključena na trofaznu struju, gradski vodovod i kanalizaciju. U pomoćnom objektu, smešten je kotao za grejanje (pelet). Stan je na tri nivoa. Podovi su obloženi parketom. Lokacija stana obezbeđuje mir i tišinu. Stanu pripada deo dvorišta,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 194,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renovirana kuća u blizini Majšanskog mosta u Željezničkom naselju. Građena je u dva nivoa. U prizemlju su dve sobe, kupatilo, kuhinja i garaža. Na spratu se nalazi hodnik, tri sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Postoji mogućnost uređenja potkrovlja. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 113.300 €, 200,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću koja se nalazi u samom centru Rume. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 526455 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 113.300 €, 200,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

* Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1. Za više informacija nas kontaktirajte. *021/221-5500 Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 108.150 €, 191,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 117.000 €, 207,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena vertikala kuće, bruto površine 207m2 na 8,84 ari placa koja je pored glavne ulice, i sastoji se od tri etaže, NPR+PR+SPRAT+TAVAN. Svaka etaža je 69m2 u osnovi u okviru kojih su ušle i terase .Vertikala je uknjižena kao idealni deo kuće i ne može se kupiti stambenim kreditom.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Lepa renovirana kuća na Zlatiboru-naselje Palisad, udaljena 1500m od centra (jezera). Na 200m ima mini tržni centar, prodavnica (voće, povrće..), mesara. Sastoji se od četiri apartmana. Svi su opremljeni sa nameštajem, tv aparatima i tako se prodaju. Ima građevinsku dozvolu i dozvolu....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodicna kuca u neposrednoj blizini centra Surcina, ukljucenja na "Milos veliki", autoputa, aerodroma i svega potrebnog za komforan zivot. Kuca od 200m2, uknjizena na 186m2, je u dva nivoa, prizemlje i sprat, cine je dve identicne stambene jedinice koje je i fizicki lako odvojiti.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom , kupatilo i terasa. Kuća se nalazi u blizini škole, obdaništa, marketa. Izuzetna lokacija za izdavanje, nedaleko od fakulteta....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116376. Uknjizeno kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlicna lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanacki put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na sluzbeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju magacin površine 180m², sa uredno organizovanim magacinskim prostorom, kancelarijom, kuhinjom i toaletom. Objekat poseduje rampu za lakši i brz pristup utovaru i istovaru robe. Prostor je praktično raspoređen i prilagođen različitim delatnostima koje zahtevaju skladištenje....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116376. Uknjiženo kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlična lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanački put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na službeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Džemala Bijedića, spratna kuća, uknjižena-Ugovorna površina 108m2. U ponudi je kuća od 200m2, I sprat 100m2, II sprat 100m2, sa dva ulaza i objektom od 42m2. Voda, struja, eg, bunar na placu, u blizini priključak na gas. Ima izlaz na dve ulice. Plac od 20 ari, ravan. Kuća i plac uknjiženi.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 98.000 €, 174,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo na terasu koja gleda ka dvorištu, dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Gornja etaža može se preurediti u kompletno spavaći deo sa kupatilom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 103.000 €, 183,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prava salonska kuća u centru Srbobrana. Kuća je nekada pripadala čuvenoj porodici Dunđerski i nosi nekadašnju lepotu salonskog stanovanja.Kuću je potrebno renovirati i budući kupac može uz pažljivo planiranje od nje stvoriti prestižnu nekretninu. Kuća ima plafone visoke....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 164.800 €, 183,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Staroj Detelinari! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-staradetelinara/539253 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Staroj Detelinari! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 97.000 €, 173,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odlična spratna kuća u Maloj Bosni, sa dosta potencijala. Nalazi se u Novosadskoj ulici, market na 100m, pijaca takođe, dečije igralište, frizeri, apoteka, ambulanta, autobusko stajalište i drugi neophodni sadržaji za život. Kuća ima neto 172,67m2 i bruto 210m2. Takođe ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-451 (od ukupno 451)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>