• GoHome Professional
190 m2 do 849 eura/m2 parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 190 m2 do 849 eura/m2 parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 849 eura/m2 parket

  • Za upit "190 m2 do 849 eura/m2 parket" pronađeno 97 nekretnina - prosečna cena 607 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 806 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 891 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća u površini od 129kvm na placu veličine 511kvm. Pored useljive kuće koja je građena od čvrstog materijala, na parceli se nalaze još dve kuće građene od mešovitog materijala koje su za adaptaciju (31kvm+40kvm) ili rušenje i zidan objekat....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bajmoku, nedaleko od centra mesta, prodaje se prostrana porodična kuća površine 198 m², smeštena na velikoj parceli od 1263 m² sa brojnim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća je spratna i funkcionalnog rasporeda. Prizemlje tri sobe kuhinja sa trpezarijom dva kupatila špajz Sprat....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Lukićevu, površine oko 200m2, nalazi se na dve katastarske parcele ukupne površine oko 8,28 ari.Sastoji se od prizemlja i sprata, te postoji mogućnost adaptacije u dve zasebne stambene jedinice.U prizemlju su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom , hodnik i kupatilo, na spratu su....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 50.000 €, 190,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuca u Grabovcu na periferiji Trstenika. kuca je pored glavnog puta, 190 kvadrata. Uprizemlju se nalazi kupatilo, dnevna sa trpezarijom, stepenice. na medjuprostoru je jedna soba. stepenice za sparat sa 4 sobe i kupatilom. Parket je nov, zidovi okreceni, kuhinja je nova, stolarija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 50.000 €, 194,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Kupusini, prodaje se kuća površine 194m2, sa puno pomoćnih objekata na većem placu od 33ar. Kuća od tvrdog materijala, sastoji se od 4 sobe, kuhinje, predsoblja i kupatila. Pomoćni objekti od letnje kuhinje, ostave, špajza, šupe i dela za baštu.Trofazna struja, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 195,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Staparu, na glavnom putu. -Površina kuće je 195 m2, a placa je 787m2. -Kuća poseduje kuhinju sa trpezarijom, ostavu kupatilo, dnevni boravak i 3 spavaće sobe. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Po podu se nalazi parket, pločice, beton. Stolarija je drvena. -U dvorištu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-97 (od ukupno 97)

<< <1 2 3> >>