• GoHome Professional
190 m2 do 75000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 190 m2 do 75000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 75000 eura

  • Za upit "190 m2 do 75000 eura" pronađeno 257 nekretnina - prosečna cena 298 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 315 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA IVANČA, 76.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K589 Odmah useljiva kuća površine 200 m2 i velika nezavršena kuća se nalaze na ograđenom placu veličine 70 ari u Velikoj Ivanči. Plac ima asfaltni prilaz, septičku jamu i bunar. Idealna lokacija za beg od gradske gužve; udaljena je oko 10 km od Kosmaja i 60 km od Beograda.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuca,na obroncima planine Kosmaj u vikend naselju Babe. Udaljenost od Beorada je oko 45 kilometara. Kuca je gradjena sa gradjevinskom dozvolom. Kuća ima 200m2, i tri etaze, nisko prizemlje, prizemlje u okviru koga je garaza i potkrovljei ima dva ulaza. 74m2 je građeno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 179,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepo sređena kuća, može i da bude nameštena. Poseduje i odvojeni deo u vidu stana, mogućnost kupovine sa pomoćnim objektom od 100 m kvadratnih, plastenikom i hektarom zemlje. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 69.000 €, 180,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Čonoplje prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 172 m² u osnovi, sa dodatnim manjim podrumom ispod terase, smeštena na velikom placu od 1617 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i poseduje veliki broj prostorija, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 69.000 €, 199,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća u naselju Misa, zona Pelisterske ulice pre pruge, u sivoj fazi, taman da je završite po vašim potrebama i ukusu. Velika, 3 etaže, sa 6 soba, 2 kupatila, predviđene dve terase, na placu 4.84 ara uz asfaltiranu ulicu kroz koju prolaze voda, struja, kanalizacija, optika.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 68.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Menja se kuća u zajedničkom dvorištu u ulici Petefi Šandora. Kuća je 172 m2, sastoji se iz hodnika, kuhinje, ostave, kupatilo, trpezarije i dnevne sobe na prizemlju, na potkrovlju ima dve sobe, mesto za kupatilo i terasa. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Struja je trofazna,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 190,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Aranđelovac, 2km od centra dve kuće 50m2 i 140m2, na placu od 1600m2. Kuće su uknjižene, imaju struju i vodu, asfaltni prilaz.Plac je ravan, održavan i ograđen. .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 68.000 €, 175,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrbas - prodajem kompletno namešteni kuću starije gradnje ..renovirana ...odmah useljiva .. Vlado ..065 8288628 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 67.000 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću građevinske površine 221, korisne površine 185 m2 sa pripadajućom okućnicom površine 951 m2, spratnosti Pr+S. Udaljena 7 km od Prijepolja, a od nekadašnje Zadruge 200 m, naselje Ivanje, Ivanjski put. u prizemlju ima : veliki....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 67.000 €, 194,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća za renoviranje koja se nalazi na izuzetnoj lokaciji na Paliću u mirnom okruženju a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.Poseduje 4 sobe i kupatilo.Na podovima se nalazi beton,stolarija drvena,struja monofazni priključak, voda i kanalizacija gradska. .

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 66.500 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat PR/1, TERASA, GARAŽA, VIŠESPRATNA KUĆA ID oglasa: 65817. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Kuća, Inđija - Čortanovci | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 66.500 €, 185,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat PR/1, TERASA, GARAŽA, VIŠESPRATNA KUĆA ID oglasa: 65817. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika. Svo zemljište čini okućnicu, sve je ograđeno. Kuća je spratna, svaka etaža ima dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. U kući godinama....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 192,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U starijem delu Aleksandrova prodaje se porodična prizemna kuća građena odmešanog materijala površine 192m na parceli od 722m2. Sastoji se kuhinje sa trpezarijom, kupatila, četiri spavaće sobe i kotlarnice. Na podovima kuće je itison, prozori su drveni a grejanje je etažno na čvrsto....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 178,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u naselju Nova Kolonija. Po strukturi je četvorosobna. Prostran dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila. Drvena unutrašnja i spoljna stolarija, CG na plin, na podovima keramika, brotski pod Kolski ulaz, lep prostran....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Hajdukovo u asfaltiranoj i mirnoj ulici, blizu jezera na placu od 1919m2. Kuća je od mešanog materijala, ima 193m2 u bruto površini. Sastoji se od terase, hodnika, ostave, kupatila i tri sobe. Pored objekta je ostava za voće, garaža i podrum.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 201,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Apatina, prodaje se kuća 201m2, koja je funkcionisala kao restoran, na manjem placu od 328m2. Za adaptaciju i prilagodjavanje raznim namenama sa izlazom na dve strane. Struja, voda, sanitarni čvor... .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 173,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 65.000 €, 174,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, prodaju se dve kuće na jednom placu, starija do ulice gde je nekad bio lokal ali može se prepraviti u stambeni površine 81m2 i novija spratna u dvorištu 93m2 uknjiženih Pr+1. Novija kuća građena od tvrdog materijala, sa prizemljem u kome je smešten dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je u tri etaže. Prvu etažu čini podrumski deo sa letnjom kuhinjoom. Prizemlje se sastoji od dve sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, Spratni deo poseduje kupatilo, kominovanu sobu i dve sobe. Na placu postoje i pomoćni objekti pogodni za kućne ljubimvce.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Bajnat, prodaje se kuća u izgradnji ukupne površine oko 200kvm, sa sopstvenim manjim dvorištem od 70kvm. Planirano je da se izgradi u prizemlju dnevna soba, kuhinja, kupatilo i spavaća soba a na spratu još dve sobe sa kupatilom. U dvorištu se nalazi zidana poluotvorena....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, na spratu isti raspored. Na placu....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 65.000 €, 186,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Baču sa lokalom. Za više informacija pozvati 0646498785. Jasna Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 63.860 €, 197,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu u L, iz koje se ulazi u sve prostorije. Kuća ima pet soba, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 63.000 €, 201,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog je pravougaonog oblika, ograđen sa svih strana. Ulaz je direktno sa asvaltirane ulice. Priključci za vodu, struju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.999 € na 63.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 69.999 €
28.04.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Terasa Kotešica Soba: 2 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena u zelenilu, a ipak samo 5 metara od glavnog puta i 7km od centra Valjeva, ova kuća nudi ono što je danas retkost – potpun mir bez izolacije.....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 77.000 €, 180,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata i pruža udoban život za porodicu. Kuća je površine 180m2 na placu od 5a. Na gornjem spratu nalaze se dve prostrane spavaće sobe, savršene....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 77.000 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo, održavano, uknjiženo, može i zamena za poljoprivredno zemljište ili nekretninu u Sremskoj Mitrovici ili Rumi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 180,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u Rudjincima, uknjižena, za sredjivanje. .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 62.000 €, 200,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska kuća u dobrom stanju, dodatno renovirana i spremna za useljenje. Dokumentacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 257)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>