• GoHome Professional
190 m2 do 707 eura/m2 centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 707 eura/m2 centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 707 eura/m2 centralno grejanje

  • Za upit "190 m2 do 707 eura/m2 centralno grejanje" pronađeno 44 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 671 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 742 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • kablovska
    • novogradnja
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 208,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Elemir - šestosobna kuća površine 125m2 + trosobna kuća površine 83m2 + letnja kuhinja, dve garaže, šupa, radionica i više pomoćnih objekata na placu površine 10 ara. Trofazna struja u obe kuće, centralno grejanje na plin, bušen bunar, klima u šestosobnoj kući i letnjoj kuhinji, kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 do 707 eura/m2 centralno grejanje'
120.000 €
120.000 €
125.000 €
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – četvorosobna kuća površine 186m2 na placu površine 6,1 ara sa garažom, kolskim ulazom i pomoćnim zgradama. Trofazna struja, plin, centralno grejanje na čvrsto gorivo. U postupku legalizacija nakon kog će kuća moći da se kupi putem stambenog kredita. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u širem centru grada. Površine 186 m2 na placu od 6.10 ari. U prizemlju se nalazi jedna soba, kuhinja i trpezarija sa izlazom na terasu i kupatilo. Na spratu tri sobe i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsto gorivo. Kuća poseduje priključak za gas. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Centralno grejanje Terasa Resnik Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje Se Kuća U Mirnom Delu Rume Na prodaju porodična kuća površine 180 m², smeštena na placu od 301 m², idealna za miran i udoban život. Kuća izlazi na dve ulice, (ugao) i pruža savršenu kombinaciju funkcionalnosti i kvaliteta. 📌 Detalji o nekretnini: Izolacija i sigurnost: Urađena....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 150.000 €, 208,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.gsigma.rs

Dve kuće u Elemiru na istom placu. Spratna kuća šestosobna i prizemna kuća trosobna. U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije - letnja kuhinja, dve garaže, šupa, radionica Trofazna struja, centralno grejanje na plin, bušen bunar, klima uređaj u spratnoj kući i letnjoj kuhinji....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 150.000 €, 208,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – šestosobna kuća površine 125m2 + trosobna kuća površine 83m2 + letnja kuhinja, dve garaže, šupa, radionica i više pomoćnih objekata na placu površine 10 ara. Trofazna struja u obe kuće, centralno grejanje na plin, bušen bunar, klima u šestosobnoj kući i letnjoj kuhinji, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 113.300 €, 187,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se autohtona vojvođanska kuća na velikom placu u Begeču, na 25 minuta od Novog Sada. Kuća je moderno renovirana, sređen je krov, postavljena je Pvc stolarija, urađena nova fasada i urađeno je centralno grejanje na gas i na čvrsto grejanje. Kuća ima tri spavaće sobe koje su....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 118.450 €, 202,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća u Čortanovcima, sa površinom od 202 m² na placu od 5 ari, nudi idealan porodični dom u prelepom prirodnom okruženju. Kuća se prostire na dva sprata, sa odličnim rasporedom: Struktura kuće: - Prvi sprat: Kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, tri sobe, hodnik, kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća podeljena na četvorosoban i jednosoban stan površine 206m2 sa kolskim ulazom i garažom za 3 auta na placu površine 6,33 ara. Centralno grejanje na plin, dva gasna kotla, dva trofazna priključka, dva vodomera, kompletno renovirana, 2 kupatila, 3 kuhinje, pokrivena terasa,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 194,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju, na ukupnoj površini 291m2(Moj Dom nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 199,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Stajićevu. Površina placa 11.50 ari. Prizemna kuća do ulice površine 77 m2, trosobna kuća. U dvorištu se nalazi nova kuća sa potkrovljem - četvorosobna sa izlazom na drugu ulicu. Centralno grejanje na gas. Na podovima keramika, parket, laminat, spoljna PVC....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U NASELJU BOBIŠTE UKUPNE POVRŠINE OKO 200m2 SA POMOĆNIM OBJEKTIMA POVRŠINE 70m2 NA PLACU OD 4,5 ARA. KUĆA POSEDUJE CENTRALNO GREJANJE NA ČVRSTO GORIVO, PELET, DRVA. KUĆA JE KOMPLETNO RENOVIRANA. PRODAJE SE SA NAMEŠTAJEM. PREPORUKA! .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 202,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća od 202m2 na parceli od 720 m2 i nalazi se na Čonopljanskom putu. Potpuno sređena nameštena kuća koja se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, špajz, hodnik, jedna spavaća soba, kupatilo I terasa u prizemlju, a na spratu ima 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 186,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u centru Turije. Kuća ima veći plac i zidane ekonomske objekte, pogodne za smeštaj poljoprivrednih mašina ili pretvaranje u objekte za razne poslovne delatnosti. Kuća ima lep raspored, u prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Kovinu, uknjižena, prvi vlasnik.Kuća je sagrađena 1986 g.Izuzetno je kvalitetno građena.Izolovana je,u svim prostorijama su parketi i hrastova stolarija.U hodnicima je mermer.Ima centralno grejanje na plin i na čvrsto gorivo. Kuća je u 3 nivoa.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 95.000 €, 208,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lukićevo – petosobna spratna kuća površine 208m2 + potkrovlje + pomoćne prostorije (dve garaže, radionica i šupe) na placu od 46,55 ara. CG na plin, trofazna struja, demit fasada od 5cm, izolacija u vidu stiropora od 5cm iznutra, parket, dva kupatila, šidelov dimnjak, terase, septička....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta. Prednji deo kuće je starije gradnje, površine oko 100 m². Zadnji deo je noviji, spratnosti prizemlje + sprat, sa po 50 m² na svakoj etaži.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 150.000 €, 198,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Interfon Nikole Tesle Spratnost: 1 Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Čonoplje prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 172 m² u osnovi, sa dodatnim manjim podrumom ispod terase, smeštena na velikom placu od 1617 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i poseduje veliki broj prostorija, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bajmoku, nedaleko od centra mesta, prodaje se prostrana porodična kuća površine 198 m², smeštena na velikoj parceli od 1263 m² sa brojnim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća je spratna i funkcionalnog rasporeda. Prizemlje tri sobe kuhinja sa trpezarijom dva kupatila špajz Sprat....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciju u Šidu. 300m od centra. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine 86m2 upisani u katastar i moguće im je promeniti namenu. Centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 72.100 €, 205,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 EKSKLUZIVNA PRODAJA Prizemnu Kuću u Zmajevu sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva,plac 2,106m,ima voćnjak.Kuća ima četiri sobe,kuhinju,kupatilo,ustakljenu terasu. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Lukićevu, površine oko 200m2, nalazi se na dve katastarske parcele ukupne površine oko 8,28 ari.Sastoji se od prizemlja i sprata, te postoji mogućnost adaptacije u dve zasebne stambene jedinice.U prizemlju su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom , hodnik i kupatilo, na spratu su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 40)

<< <1> >>