• GoHome Professional
190 m2 do 703 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 703 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 703 eura/m2 klima

  • Za upit "190 m2 do 703 eura/m2 klima" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 532 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 667 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 738 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća smeštena na odličnoj lokaciji u blizini bolnice, što je čini idealnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Kuća je pažljivo organizovana i pruža visok nivo komfora. Poseduje četiri spavaće sobe, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća građena 2002. godine od čvrstog materijala površine 182m2, smeštena na parceli od 988m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarjom, kuhinja, kupatilo, ostava i garaža. Na spratu su 3 spavaće sobe i kupatilo. U svim sobama ima klima. Stolarija je drvena,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 do 703 eura/m2 klima'
120.000 €
120.000 €
140.000 €
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje Se Kuća U Mirnom Delu Rume Na prodaju porodična kuća površine 180 m², smeštena na placu od 301 m², idealna za miran i udoban život. Kuća izlazi na dve ulice, (ugao) i pruža savršenu kombinaciju funkcionalnosti i kvaliteta. 📌 Detalji o nekretnini: Izolacija i sigurnost: Urađena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na potezu Futog-a. Kuća je građena od čvrstih materijala i zahteva minimalna ulaganja, koja nisu hitna. Kuća je useljiva i poseduje lokal koji ulazi u kvadraturu kuće od 40m2. Poseduje 2 spavaće sobe,dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Lokal takođe poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu, površine 200m2. Nalazi se u blizini Benetona, na prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i spratu. Ima velike prostorije, mokri čvor i kuhinju na svakom spratu, potpuno je klimatizovan prostor. Prostorije su komforne,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 200m2 + zatvorena terasa + letnjikovac na placu od 3,5 ara. CG na plin (nov protočni kotao), dve nove klime, trofazna struja, kanalizacija, 2 kupatila, 2 kuhinje, parket, Demit fasada, garaža u sklopu kuće, bez dodatnih ulaganja, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 128.750 €, 200,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća od 200m2. Prelepa velika terasa od 50m2 sa pogledom na Dunav.Gas,kanalizacija,gradska voda,novi priključak struje.Kuća ima veliku prostoriju za druženje i proslave,dnevni boravak,kuhinja trepezarija,ostava i kupatilo u prizemlju,na spratu su dve....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 115.000 €, 180,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna dvojna kuca na sprat u prelepom,mirnom kraju Rume,na uglu 2 ulice.Za detaljnije informacije pozovite. 0628524283 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 144.200 €, 202,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća površine 202 m², smeštena na samom ulazu u Temerin, idealna za porodični život ili poslovnu namenu. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom Novom Sadu (samo 15 minuta vožnje), u mirnom naselju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 129.900 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U izuzetno mirnom delu vikend naselja, u blizini sela Seone (ulica Sinđelićeva), malo pre Jugova, a posle Brestovika, na oko 30 km od velike NIS pumpe (Bulevar kralja Aleksandra, skretanje za Veliki mokri lug) Beograd nalazi se ova jedinstvena ponuda. Seone je naselje u opštini Smederevo....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 133.900 €, 187,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 183m2 u samom centru grada. Kuća je starije gradnje sa salonskim plafonima. Poseduje podrum i visoku tavanicu, garažu, suvi ulaz, kao i parking ispred kuće. Grejanje u kući je etažno, u kombinaciji sa strujom (klima, TA) + mogućnost priključka gasa.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 194,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća sa četiri stanu u širem centru grada. Tri stana su dvosobna i jedan jednosoban. Kuća je kompletno renovirana, poseduje plin, trofaznu struju, kanalizaciju, demit fasada Kolski ulaz i garaža u dvorištu. Nus prostorije i bašta sa voćnjakom Grejanje CG - gas Grejanje gas Klima....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 123.600 €, 201,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća u jako dobrom stanju u centru Banoštora. Može da se koristi kao kafić, a takodje i za stanovanje. Na jako dobroj poziciji. U blizini kuće autobusko stajalište. Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>