• GoHome Professional
190 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 669 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 669 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 669 eura/m2" pronađeno 835 nekretnina - prosečna cena 472 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 635 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 702 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • useljiv
    • 2.sprat
    • parking
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEGALJICA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Radionica za drveni nameštaj sa placem i voćnjakom, deo placa je gradsko građevinsko zemljište, asfalt do placa, odlična ponuda, dobra cena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 126.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

BRESNICA - u blizini Silosa - na 7-8 mita od Strogog Centra grada Površina placa: 5.37a - plac pod blagim nagibog Površina kuće: 190m2 Sut + Pr + Sp1 (Pt) Sut: Struktura jednosobnog stana Pr: Struktura trosobnog stana Sp1 (Pt): Struktura jednoiposobnog stana Pomoćni objekta 1: Struktura....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe,uknjiženu sa grejanjem na gas. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '190 m2 do 669 eura/m2'
133.000 €
133.000 €
120.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.600 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 3044769, PETROVARADIN-TRANŽAMENT u neposrednoj blizini nove zgrade Televizije,oglasavamo prodaju montažnog objekta tipa hale u povrsini od 200m2 u čijem sklopu se nalazi jedna garsonjera ,na placu od 687 m2,fronta 16 m. Objekat je u fazi legalizacije,od infrastrukture....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 207,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 207kvm na placu veličine 887kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu kuća poseduje dve zasebne stanbene jedinice. U većem delu se nalazi tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRČIN, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem i vocnjakom, deo placa je gradsko gradjevinsko zemljiste, asfalt do placa, odlicna ponuda, dobra cena. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 194m² · 130.000€.

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se porodična kuća površine 183m², na placu površine 367m². Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi hodnik, kuhinja sa tpezarijom, dnevne soba, garderober, spavaća soba i ostava, te sprata u na kom se nalaze kupatilo, dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 176,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa potkrovljem ukupne površine 176 m2 + dve velike i jedna mala terasa na placu od 2,90 ari. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, pet spavaćih soba i dva kupatila i jedno nedovršeno. Građena od čvrstog materijala i kvalitetno izolovana. Po....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 135.000 €
22.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici prodaje se kuća na velikom placu. Velika garaža za dva automobila , trofazna struja , gradska voda , kanalizacija , pomoćni ojekti . Nekretnina ima perfektnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 119.000 €, 183,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju splav 183m prizemlje +sprat, odlično održavan i potpuno funkcionalan u izuzetnom stanju bez oštećenja, redovno održavan i potpuno opremljen za korišćenje. Registrovan, maksimalnog kapaciteta do 12 osoba. Pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalno izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na potezu Futog-a. Kuća je građena od čvrstih materijala i zahteva minimalna ulaganja, koja nisu hitna. Kuća je useljiva i poseduje lokal koji ulazi u kvadraturu kuće od 40m2. Poseduje 2 spavaće sobe,dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Lokal takođe poseduje....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodicna kuca od 200m2 sa pomocnim objektom od 85m2 na zemljistu povrsine 16,23 ari. Kuca je izolovana, stiropor i fasada, trf. struja, gas, tel. Plac se sastoji iz dve odvojene katastarske parcele od kojih svaka ima ulaz. Kuca se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, a tavan se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 206,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu, površine 200m2. Nalazi se u blizini Benetona, na prometnoj lokaciji. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju i spratu. Ima velike prostorije, mokri čvor i kuhinju na svakom spratu, potpuno je klimatizovan prostor. Prostorije su komforne,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 126.500 €, 195,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 134.000 €, 207,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Ćava, površine 207 kvm, na 3,18 ari placa , sa sopstvenim etažnim grejanjem. Sastoji se od prizemlja ( garaža, kotlarnica i podrum ), sprat ( hodnik, tri sobe , kupatilo, dnevni boravak i terasa ( 3x3 kvm)- natkrivena ), sprat ( dva manja predsoblja, dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 200m2 + zatvorena terasa + letnjikovac na placu od 3,5 ara. CG na plin (nov protočni kotao), dve nove klime, trofazna struja, kanalizacija, 2 kupatila, 2 kuhinje, parket, Demit fasada, garaža u sklopu kuće, bez dodatnih ulaganja, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 194,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko naselje, prodaje se porodična kuća od 194kvm na placu površine 400kvm. Kuća u svom sastavu poseduje suteren i sprat. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe, dnevna i kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i hodnik.U suterenu se nalazi kuhinja, dnevna i spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 128.750 €, 200,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća od 200m2. Prelepa velika terasa od 50m2 sa pogledom na Dunav.Gas,kanalizacija,gradska voda,novi priključak struje.Kuća ima veliku prostoriju za druženje i proslave,dnevni boravak,kuhinja trepezarija,ostava i kupatilo u prizemlju,na spratu su dve....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 128.000 €, 190,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: V86 Na prodaju je prelepa nameštena vikendica smeštena u srcu Kosmaja, nedaleko od vrha, na placu od 21 ar. Ova renovirana kuća površine 190 m² nudi zadivljujući pogled ka Rudniku i Bukulji. Ako želite da budete blizu velikog grada, ali uživate u miru ove oaze zdravlja i netaknute....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>