• GoHome Professional
190 m2 do 621 eura/m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 621 eura/m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 621 eura/m2 najnovije pala cena

  • Za upit "190 m2 do 621 eura/m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 652 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 108.000 €, 190,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 110.000 €
30.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Boleč, stan u kući 190 m2, broj soba 6. Kuća je priključena na trofaznu struju, gradski vodovod i kanalizaciju. U pomoćnom objektu, smešten je kotao za grejanje (pelet). Stan je na tri nivoa. Podovi su obloženi parketom. Lokacija stana obezbeđuje mir i tišinu. Stanu pripada deo dvorišta,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 116.390 € na 106.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 106.000 €, 190,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 116.390 €
30.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 130.000 €
24.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kosmajska Spratnost: 1 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 109.000 € na 102.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 102.000 €, 189,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 118.450 €
30.03.2026 - 109.000 €
03.05.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lepa, kvalitetna salonska kuća u širem centru Srbobrana. Kuća se nalazi na uglu dve lice i ima dva zasebna ulaza u kuću.Kuća funkcioniše kao jedna celina, koja ima pet soba, dve kuhinje i dva kupatila, jedan lep hodnik, iz dva dela, koji je služio kao prijemni salon. Kuća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 109.000 € na 102.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 102.000 €, 189,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 118.000 €
29.03.2026 - 109.000 €
03.05.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonska kuća u širem centru Srbobrana, na uglu dve ulice. Visina plafona 3m, kuća je lepo održavana i deljiva na dve stambene jedinice. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 191,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2024 - 140.000 €
23.08.2025 - 120.000 €
21.02.2026 - 105.000 €
02.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 95.000 €
05.04.2023 - 120.000 €
13.02.2026 - 100.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stambeno-poslovni objekat u blizini centra grada-Apatinski put. - Stambeno-poslovni objekat 178 m2, a placa je 261 m2. - Sastoji se iz čajne kuhinje, kupatila i pet prostorija. Kuća poseduje i tavanski prostor, koji je služio kao magacinski prostor. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 95.000 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2024 - 140.000 €
24.08.2025 - 120.000 €
22.02.2026 - 105.000 €
05.04.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 190 m2 do 621 eura/m2 pala cena (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>