• GoHome Professional
190 m2 do 621 eura/m2 klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 621 eura/m2 klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 621 eura/m2 klima Najnovije

  • Za upit "190 m2 do 621 eura/m2 klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 652 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2025 - 125.000 €
10.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 180m2 i 14ari placa. Nalazi se na izlasku iz Nemenikuća (Sopot, Mladenovac), na 10 min pešaka od manastira Tresije, pored glavnog puta. Kuća ima oko 180m2. Uknjižena je, legalizovana, ima projekat gradnje, kao i sve potrebne dozvole. Vlasnik 1/1. Građena je od tvrdog....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 99.000 €, 198,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća u Mataruškoj Banji, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih objekata. Kuća je površine 198 m², prodaje se delimično opremljena. Pored kuće su pomoćne prostorije: garaža, pušnica, prostor za odlaganje drva, ostava. Plac je površine 6,36 a.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 194,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća sa četiri stanu u širem centru grada. Tri stana su dvosobna i jedan jednosoban. Kuća je kompletno renovirana, poseduje plin, trofaznu struju, kanalizaciju, demit fasada Kolski ulaz i garaža u dvorištu. Nus prostorije i bašta sa voćnjakom Grejanje CG - gas Grejanje gas Klima....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 123.600 €, 201,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća u jako dobrom stanju u centru Banoštora. Može da se koristi kao kafić, a takodje i za stanovanje. Na jako dobroj poziciji. U blizini kuće autobusko stajalište. Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Deronjama koja je građena 2003 godine ima 203 m2 + lokal koji radi (Lokal poseduje prodajni prostor, magacin i sanitarni čvor. ) na placu od 1540 m2. Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, zatvorenu terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 129.900 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U izuzetno mirnom delu vikend naselja, u blizini sela Seone (ulica Sinđelićeva), malo pre Jugova, a posle Brestovika, na oko 30 km od velike NIS pumpe (Bulevar kralja Aleksandra, skretanje za Veliki mokri lug) Beograd nalazi se ova jedinstvena ponuda. Seone je naselje u opštini Smederevo....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 190 m2 do 621 eura/m2 klima (129)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>