• GoHome Professional
190 m2 do 55000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 190 m2 do 55000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 55000 eura

  • Za upit "190 m2 do 55000 eura" pronađeno 138 nekretnina - prosečna cena 225 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 230 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • useljiv
    • parket
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 35.000 €, 172,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gakovu, ima 172 m2 i sastoji se od dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, hodnik, kupatilo. U sklopu kuće je i poslovni prostor. Po podu laminat i pločice, solarija očuvana drvena. Grejanje na kaljeve i TA peći. Struja trofazna, voda iz vodovoda.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Plac, ALEKSINAC, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu koje je 7,6 ari se nalaze pomoćne prostorije od oko 140m2. Kuća je pored asfaltnog puta, prošao je seoski vodovod u blizini je železnička....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 172,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra:K730 Prodaje se prostrana kuća površine 172 m² sa ograđenim placem od čak 86 ari, po neverovatnoj ceni od samo 30.000 evra! Imanje se nalazi u Jelencu, opština Topola, u prelepom prirodnom okruženju koje pruža mir i tišinu, savršeno za porodični život ili vikend odmor. Kuća....

 
 
 
  Kuća, STEJANOVCI, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Treba malo renovirati Whatsupp 0046 (0)703508377 hector.i-86@hotmail.com .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, GLOGOVAC, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 59.000 €, 186,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u centru Padinske Skele - Palilula. Koncipirana je kao tri zasebne celine. U prizemlju su dve od 68 m2 i 40m2. Veća je odgovarajuća kao poslovni prostor: kafić, prodavnica, uslužna delatnost a može i kao dvosoban stan. Manji prostor je jednosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 59.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, VRBOVNO, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena dvoetažna kuća sa imanje od 1.5 hektara opština Lazarevac. Nalazi se na granici Jabučja i Vrbovna. Kuća se sastoji od pr i sprata. Prizemlje poslovni prostor i jednosoban stan. Sprat 3.0 stan. Agencijska nadoknada iznosi 2%. .

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuća (godina izgradnje 2002) Broj etaža: 2 Površina: 200 m² Površina placa: 30a (3008 m²) Grejanje na struju Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Materijal gradnje:....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 31.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA, U SEVERNOM DELU GRADA, U MIRNOJ ULICI. KUĆA JE U OSNOVI OKO 95-100M2, NA DVE ETAŽE, PODRUMSKE PROSTORIJE SU POVRŠINE OKO 35M2, POSTOJI MOGUĆNOST ADAPTACIJE POTKROVLJA. POVRŠINA PLACA JE 260M2. KUĆA IMA PRIKLJUČAK NA ELEKTRO I VODOVODNU MREŽU. POTREBNO DODATNO....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 30.000 €, 175,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Doroslovu. - Površina kuće je 175 m2, a placa je 646 m2. -Kuća poseduje veliki dnevni boravak, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe, kao i zatvorenu terasu. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Kuća je kompletno renovirana, stolarija je....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2,38m2! Plac pogodan za stambeni objekat ,izgradnju manje hale . Kuća, Paraćin | Prodaja · 203m² · 30.000€.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2024.,

www.heroldo.com

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici raspoloženi za svaki dogovor. 200 m 2 3.5 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 29.000 €, 180,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nedovrsena kuca od 180 metara kvadratnih ( cetiri sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, nus prostorija) spojena sa 14838 metara kvadratnih zemljista ( njiva prve klase, gradjevinsko zemljiste i mini ribnjak). Prilaz moguc iz tri pravca ( asfaltni put). Cena 29000....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se bruto površine oko 200m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Podna obloga je beton, nema prozora i u sivoj fazi je. Potrebni su priključci na vodu, kanalizaciju, jedino je sprovedena trofazna struja. Ukupan plac je 1.95a. Mogućnost adaptacije objekta po Vašoj želji,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 192,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu. -Površina kuće je 192 m2, a površina placa je 1355 m2. -Kuća je od tvrdog materijala, građena pre oko 15 godina. Betonska ploča omogućava i opciju podizanja potkrovlja. Kuća poseduje hodnik, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U SELU TUREKOVAC NA 5 KILOMETARA OD LESKOVCA. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom putu Rača- Kragujevac. Koristio se kao ugostiteljski objekat (kafana sa hranom), a sada se koristi kao sala za izdavanje. Poseduje parking i....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 60.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodicna kuca, stara gradnja, povrsine 62 m2. Kuca sa jednim jednosobnim i jednim dvosobnim stanom. Uz malu adaptaciju moze biti trosoban stan sa dva mokra cvora. Kuca za renoviranje. Grejanje na gas. Na mestu starog pomocnog objekta ozidan novi objekat povrsine 120 m2 sa pet garsonjera,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 173,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, izdvojeni wc, tri terase. Osnova kuće 71m2, spratnost pr+sp građevinska površina....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 65.000 € na 60.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 60.000 €, 178,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 65.000 €
17.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Kupusini, tvrde gradnje bruto površine 178 m2. Kuća se sastoji od 5 soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravka, hodnik, kupatilo i toalet, natkrivena terasa. Kompletno renovirana urađene hidro i termo izolacija, PVC stolarija, podovi brodski pod i pločice. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naseljenom mestu Klek površine 200 m2 na placu od 18.85 ari. Prizemlje je otvorenog tipa gde su povezane dnevna soba iz koje se izlazi na natkrivenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom. Iz hodnika se ulazi u spavaću sobu i kupatilo. Sprat čine tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 195,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Staparu, na glavnom putu. -Površina kuće je 195 m2, a placa je 787m2. -Kuća poseduje kuhinju sa trpezarijom, ostavu kupatilo, dnevni boravak i 3 spavaće sobe. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Po podu se nalazi parket, pločice, beton. Stolarija je drvena. -U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 138)

<< <1 2 3 4> >>