• GoHome Professional
190 m2 do 4900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • 190 m2 do 4900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 4900 eura/m2

  • Za upit "190 m2 do 4900 eura/m2" pronađeno 4 197 nekretnina - prosečna cena 1.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • 2.sprat
    • dvorište
    • kablovska
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 566.500 €, 195,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

195m2 KUĆA ČARDAK 064/8033302 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 480.000 €, 172,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Liman IV, šestosoban stan, postoji mogućnost kupovine parking mesta, garaže, ali onda je druga cena u pitanju. Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar cara Lazara, prodaje se elegantan, prostran i svetao duplex stan, savršen za porodičan život i pravu svakodnevnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 580.000 €, 208,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

8. 0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak Zelenog venca, Terazija, Kalemegdana i pešačke zone oko Trga republike i Knez Mihajlove ulice… Ova lokacije je kompletno infrastrukturno pokrivena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 580.000 € na 560.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 201,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.06.2025 - 650.000 €
23.09.2025 - 649.900 €
11.12.2025 - 600.000 €
10.03.2026 - 580.000 €
19.05.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Uređena kuća sa dvorištem, velikim terasama, dobro održavana. Svi nivoi povezani unutrašnjim stepeništem. Dr. Teodora Borockog, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Bežanijska kosa l, 201m2 Dr. Teodora Borockog.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 181m2, PETOSOBAN; Cena 500.000€ + 3% posrednička naknada (nije fiksno) Predstavljamo Vam prodaju petosobnog stana, koji čini jedan ceo objekat i može se posmatrati kao kuća na tri etaže. U sklopu objekta se nalazi sopstveno dvorište površine cca 200m2, ostava i ispred tri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji stan koji se može kvalifikovati kao kuća zbog svog pristupa, samostalnosti, dvorišta i okruženja. Na raspolaganju vam je 181m2 životnog prostora....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da Vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

POPOVICA LUX naselje sa 8 kuća u nizu na Fruškoj gori, useljivo Pr+2+ garden sa Djakuzi kadom Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica glavni put Kvadratura: 181m2 Površina zemljišta: 250m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Više spratova Stanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Sremska Kamenica, Popovica - Pogled na Novi Sad, Dunav i padine Fruške gore - Struktura - 5.0 - Prostor: prizemlje, dva sprata, krovna bašta sa djakuzijem - 181m2 + cca 40m2 krovne terase sa ostavom - Dvorište cca 100m2 - 2 parking mesta - Odvojena ostava od stambene jedinice -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 522.740 €, 190,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov odmah useljiv luksuzan penthaus. Prelepa terasa od 40m2.Ulazak u stan iz lifta. Kvalitetna rehau stolarija,pod Slavonski hrast,italijanska keramikaCena je sa pdv-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a ! Postoji i mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu ili parking....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja jesen 2023. godine. Izuzetno pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om. Odlična oprema stana, tako i kvalitet gradnje. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a. Za više informacija pozovite. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. . . Lux nova , moderna kuća povcršine 200m Pr+1 u Novom Sadu- Veternik. novi deo , u prizemlju veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, velike letnja terasa, kupatilo, na spratu su 4 spavace sobe i kupatilo, kuća se prodaje komplet novo opremljen sa kompletnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 182,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 187,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Fruškogorski put, Sremska Kamenica, 499000€, 183m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Fruškogorski put, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 Prodajemo LUX PAMETNU KUCU 181m Sremska Kamenica na Popovici u naselju zatvorenog tipa POPOVICA LUX Pr+2+krovna terasa sa djakuzijem. Kuca je useljiva odmah petosobna , u tri etaze,sa 4 kupatila,tri terase, jedna zelena u prizemlju oko 60m , jedna na krovu sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE . . . .na početku Popovice useljivo na parceli od 2000m 8 pametnih kuća u nizu NASELJE ERKER PLUS POPOVICA LUX PR+ 2 +garden terasa , Bruto površine oko 250m , za kniženje 181m , terase i zeleni krov ne ulaze u kvadraturu. Prva faza je odmah useljiva,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 564.000 €, 207,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Poslovni Prostor 207 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija Grejanje centralno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Lep Poslovni Prostor 207 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJILokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Aluminijumska Stolarija i zvučna IzolacijaGrejanje centralno gradsko....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 790.000 € na 1.000.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000.000 €, 190,00 m2 cca 5260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 790.000 €
01.03.2026 - 1.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan, prostran, salonski stan u strogom centru Vracara, na Slaviji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je izuzetno svetao, nalazi se sam na 2. Spratu dobro odrzavane salonske zgrade . Stan ima dva hodnika, prostran dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 508.490 €, 187,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 501.830 €, 185,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Kuća, UB, 550.000 €, 203,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U moru nekretnina u ovoj kategoriji, sa zadovoljstvom izdvajamo baš ovu jer može biti Vaš budući dom. Nalazi se samo 3 minuta vožnje od uključenja na autoput Miloš Veliki u Ubu. Na dobroj lokaciji, u naselju Murgaš blizu centra Uba koji poslednjih godina doživljava ekspanziju u razvoju....

 
 
 
  Kuća, UB, 549.000 €, 203,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 530.000 €, 196,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban dupleks na Vračaru, u mirnoj ulici u blizini Karađorđevog parka. Stan ukupne površine 196 m² organizovan je kao petosoban duplex i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i velikim, komfornim prostorijama. Na prvoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 196,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se petosoban dupleks na Vračaru, u mirnoj ulici u blizini Karađorđevog parka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 494.613 €, 183,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u modernom kompleksu na Trošarini. U neposrednoj blizini je sportski centar, autobuske, tramvajske i trolebujske linije, kao i ostali sadržaj neophodan za svakodne aktivnosti (marketi, pošta, banka, apoteka, ugostiteljski objekti). Sama....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 560.000 €
20.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.codex.co.rs

Luksuzan i moderan stan smešten na Senjaku. Sastoji se od dnevne sobe sa kaminom, trpezarije, odvojene kuhinje, radne sobe, toaleta i balkona na prvom nivou. Na drugom nivou su 4 spavaće sobe, 3 kupatila, veliki garderober (može biti i dodatna soba) i balkon. Uz stan idu i 2 garažna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 620.000 €
12.09.2025 - 580.000 €
30.01.2026 - 560.000 €
20.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon, podrum, tri parking mesta, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1 ar U blizini Košutnjaka i bazena, u ponudi je renovirana vertikala....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Kuća u mirnom delu Banovog Brda, nadomak Golf naselja. Prodaje se uknjižena kuća površine 200 m² + tehničke prostorije površine 25m2, na placu od 1 ara, smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom Brdu, u neposrednoj blizini Golf naselja. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo na prodaju izuzetan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u srcu Senjaka. Zahvaljujući svojoj strukturi, poziciji i funkcionalnom rasporedu prostorija, nekretnina je podjednako pogodna za komforno porodično stanovanje, kao i za različite poslovne namene (kancelarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 175m2, PR/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni objekat! Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski kvalitet stanova. Lokacija je pogodna za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Ljube Nedića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 540.000 €, 202,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Koce Popovica, 4.0, 202 m2 sa terasom od 15 m2, IV od IV sprata, dupleks, eg, telefon, lift, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, resenje o ozakonjenju na 187.08 m2 neto povrsine (stan je predat na knjizenje),....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Terasa Interfon Koce Popovica Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 460)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>