• GoHome Professional
190 m2 do 23000 eura 1.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 do 23000 eura 1.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 do 23000 eura 1.sprat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "190 m2 do 23000 eura 1.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 21000 eura (malo jeftiniji)
    • 24000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 270.000 €, 182,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća od 182 m2. U prizemlju je jednosoban stan od 38 m2 i garaža od 33 m2. Na prvom spratu je dvoiposoban stan površine 62 m2 plus 2 terase plus tavan i ostava. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 565.500 €, 195,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Zgrada je u poslednjoj fazi izgradnje i gradi se po principu "smart home". Objekat se nalazi u veoma prometnoj ulici, što je pogodno za obavljanje raznih delatnosti, i pruža odličnu mogućnost za rentiranje. Objekat....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 190 m2 1.sprat zadnjih 14 dana (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>