• GoHome Professional
190 m2 1.sprat do 25000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 190 m2 1.sprat do 25000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 190 m2 1.sprat do 25000 eura što manji

  • Za upit "190 m2 1.sprat do 25000 eura što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 11,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u centru grada. Lokal predstavlja jedna prostorija I sprat. Odličan je za kancelarije ili ordinacije.. Povoljno.. Dogovor oko cene. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21996 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 27.500 €, 14,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u TC Mondo na prvom spratu od dva. Pogodan za izdavanje. Video nadzor, obezbeđenje. Lokal se sastoji iz jednog odeljenja, dok su toaleti raspoređeni po svakoj etaži. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 063/384-428 Vladimir .

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen poslovni prostor u tržnom centru na Bul.Oslobođenja, na samo 1min.od DNEVNIKA, FUTOŠKE PIJACE, PAVLA PAPA.. Lokal je na prvom spratu. Površine 16m2 i trenutno je pod zakupom te je odlična investicija koja se odmah i vraća. Za više informacija o lokalu i zakupnini; POZOVITE!!!....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 26.600 €, 18,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju garsonjere u Borči - Palilula. Smeštena je na prvom spratu manjeg stambenog objekta iz 1995. god, od samo jednog sprata u mirnom delu naselja. Delimično renovirana 2024. god. Ukupna neredukovana površina iznosti 18 m2, redukovana 16 m2. Raspored je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 27.000 €, 35,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica površine 35m2, na placu 54 ari, od čega je 40 ari placa pod sadnicama sipurka, koji aktivno radja i bere se svake godine, a na ostalih 14 ari je vikendica sa sadnicama oraha. Vikendica se nalazi u selu Bobovište, pored same asfaltirane ulice. Nema priključak struje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 1.sprat do 25000 eura što manji (77)
  • 190 m2 do 25000 eura što manji (35)
  • 190 m2 1.sprat što manji (396)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com