• GoHome Professional
180 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 porasla cena

  • Za upit "180 m2 porasla cena" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.813 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • bazen
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 280.000 €
08.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
18.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4.0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 750.000 € na 900.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750.000 €
03.05.2026 - 900.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno moderan i prostoran stan sa četiri sobe u najelitnijem delu Beograda – Dedinju. Ovaj savremeno dizajniran stan nudi sve što vam je potrebno za luksuzan i udoban život. Nalazi se u prestižnom naselju Dedinje, koje je poznato po svojoj mirnoj atmosferi i zelenim....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 154.500 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2022 - 154.500 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 porasla cena'
37.100 €
37.100 €
660.780 €
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 145.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 180,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno završena + suteren 35m2, 103m2 zidani pomoćni objekat, ograđen zidanom ogradom, bazen, dve vrste grejanja, gas, struja, mada može da se preuredi i na čvrsto gorivo. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 660.780 €, 183,55 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1139 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 298.700 € na 305.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 305.900 €, 189,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 203.940 €
11.02.2026 - 298.700 €
17.04.2026 - 305.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE NOVA KUĆA, ADICE--- Agencijska šifra: 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 205.000 € na 250.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RAŠKA, 250.000 €, 190,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 225.000 €
04.02.2026 - 205.000 €
06.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux kuća u ulici Branka Ćopića, sa dva identična stana, duplexa, sa zasebnim ulazima. Svaki duplex ima četiri spavaće sobe i dva kupatila. Četiri garažna mesta. U idiličnom planinskom okruženju, vrlo uredna i renovirana. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 790.000 € na 1.000.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000.000 €, 190,00 m2 cca 5260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 790.000 €
01.03.2026 - 1.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan, prostran, salonski stan u strogom centru Vracara, na Slaviji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je izuzetno svetao, nalazi se sam na 2. Spratu dobro odrzavane salonske zgrade . Stan ima dva hodnika, prostran dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 304.500 € na 357.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 357.000 €, 170,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 261.885 €
21.11.2025 - 304.500 €
01.04.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Petrovaradinu u urbanoj vili sa samo 7 stambenih jedinica. Opremljenost u stanu: - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna ulazna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska kermaika prve klase - Ugradni vodokotlić - Tarket - Lift - Grejanje na toplotne pumpe....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 810.000 € na 830.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 838.280 €
17.03.2025 - 890.000 €
20.06.2025 - 810.000 €
25.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan šestosoban dupleks na petom i šestom spratu veoma kvalitetne i nove zgrade modernog i luksuznog izgleda na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića u blizini Autokomande sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se Ssastoji se od dva nivoa: 1. nivo ( 90,42m2....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 165.000 €, 192,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2024 - 160.000 €
27.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Moravska Spratnost: 1 Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 380.000 € na 450.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 450.000 €, 165,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ekskluzivan kafić na atraktivnoj lokaciji na Banovom Brdu. Ovaj lokal predstavlja odličnu poslovnu priliku za sve koji žele odmah da preuzmu razrađen posao u jednom od najpoželjnijih beogradskih krajeva. Detalji o lokalu: - Površina: Kafić se prostire na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 360.000 € na 490.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Podbara, 490.000 €, 163,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.07.2024 - 300.000 €
20.12.2024 - 360.000 €
17.04.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjižen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuća na Podbari. Kvalitetno građena, uknjižena, 163m2 plus pomoćni objekat 23m2. 5 spavaćih soba, plus dnevna i trpezarija, dva kupatila, plac 2.5 ara, bez kolskog ulaza Odmah kod Almaške crkve,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>