• GoHome Professional
180 m2 podrum do 100000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 podrum do 100000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 podrum do 100000 eura prizemlje

  • Za upit "180 m2 podrum do 100000 eura prizemlje" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 395 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 446 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.300 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci - Nova Palanka, površine 190m2 na placu od 1213m2 (12.5 ara). Kuća je spratna i poseduje tavan i podrum. Prizemlje se sastoji iz dve velike spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave i toaleta. Na spratu se nalaze dve velike spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 podrum do 100000 eura prizemlje'
85.000 €
85.000 €
90.640 €
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i vešeraja. Sprat čine dve sobe od kojih jedna ima....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 197,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 171,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi legalizovanu porodičnu kuću sa okućnicom, koja se nalazi u naselju Zalug, udaljena oko 1,900 m od Prijepolja. Građena je 2000. godine, ali je 2018. godine kompletno renovirana i urađena od visoko kvalitetnih materijala, sa velikom pažnjom. Plac na kome se nalazi....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 108.150 €, 191,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>