• GoHome Professional
180 m2 parking dvorište do 75000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 parking dvorište do 75000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 parking dvorište do 75000 eura

  • Za upit "180 m2 parking dvorište do 75000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 363 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 352 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 166,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je renovirana 2022. Od prostorija ima: Hodnik (17m2) Radna soba (15m2) Dečija soba (21m2) Dnevna soba (19m2) Spavaća soba (18m2) Kuhinja sa trpezarijom (24m2) Špajz (6m2) Kupatilo (6m2) Garaža + radionica (40m2) Novi PVC prozori i vrata na celoj kući sa 7 komora, trostruko staklo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 parking dvorište do 75000 eura'
62.000 €
60.000 €
49.500 €
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 42.000 €, 180,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem na Djerdapu 23 km nizvodno od Golubackog grada i 13 km uzvodno od Lepenskog vira u selu 12224 Dobra,Partizanska 107 opstina Golubac,list nepokre.283 K.O.Dobra parc.5005 uknjizenu porodicnu trosobnu kucu SU+PR=120 m2 i pomocnu kucu P=60 m2 na placu od 830 m2 sa betoniranim....