• GoHome Professional
180 m2 parking do 911 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 parking do 911 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 parking do 911 eura/m2 pala cena

  • Za upit "180 m2 parking do 911 eura/m2 pala cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 497 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 865 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 956 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • podrum
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 100.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 95.000 €
05.04.2023 - 120.000 €
13.02.2026 - 100.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stambeno-poslovni objekat u blizini centra grada-Apatinski put. - Stambeno-poslovni objekat 178 m2, a placa je 261 m2. - Sastoji se iz čajne kuhinje, kupatila i pet prostorija. Kuća poseduje i tavanski prostor, koji je služio kao magacinski prostor. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>