• GoHome Professional
180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 891 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 984 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • pogodan
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 177,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vladimira Nazora-Ruma, pr/2, gas, uknji��ena-Stvarna povr��ina-177m2 , ugovorna povr��ina-177.00m2, Na placu 5.95 ari - dve porodi��ne ku��e Jedna povr��ine 74m2, dve spava��e sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, ��pajz, hodnik, ispred ku��e parking Druga ku��a 89m2, 14m2 gara��a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana'
141.000 €
141.000 €
141.000 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 166,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 150.000 €, 187,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine idealne za višegeneracijsko stanovanje, izdavanje ili poslovnu delatnost – glavni objekat od 187m2 (upisana površina u katastru 117m2) poseduje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-8 3-01 ... Prikaži broj Stan, Sombor | Prodaja · 170m² · 1.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Terasa Kralja Petra I 6 Sprat: 1 Spratnost: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.500 €, 197,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj daje odličnu vidljivost i pristupačnost. U kući se nalazi glavna prodavnica u selu, što ovu ponudu čini posebno zanimljivom za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.