• GoHome Professional
180 m2 do 938 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 938 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 938 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 593 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 891 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 984 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 166,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 938 eura/m2 zadnjih 14 dana'
141.000 €
141.000 €
141.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 177,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vladimira Nazora-Ruma, pr/2, gas, uknjižena-Stvarna površina-177m2 , ugovorna površina-177.00m2, Na placu 5.95 ari - dve porodične kuće Jedna površine 74m2, dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, špajz, hodnik, ispred kuće parking Druga kuća 89m2, 14m2 garaža Bez ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 150.000 €, 187,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine idealne za višegeneracijsko stanovanje, izdavanje ili poslovnu delatnost – glavni objekat od 187m2 (upisana površina u katastru 117m2) poseduje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-8 3-01 ... Prikaži broj Stan, Sombor | Prodaja · 170m² · 1.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Terasa Kralja Petra I 6 Sprat: 1 Spratnost: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.500 €, 197,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj daje odličnu vidljivost i pristupačnost. U kući se nalazi glavna prodavnica u selu, što ovu ponudu čini posebno zanimljivom za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.