• GoHome Professional
180 m2 do 92000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 92000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 92000 eura pogodan

  • Za upit "180 m2 do 92000 eura pogodan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 87000 eura (malo jeftiniji)
    • 96000 eura (malo skuplji)
    • do 447 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • useljiv
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 163,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u blizini subotičkog puta. - Površina kuće je 163 m2, a placa je 817 m2. - Prizemna kuća kompletno renovirana, spušteni plafoni, stolarija PVC, izolovana, krov nov, po podu pločice i laminat. - Kuća obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 92000 eura pogodan'
70.000 €
70.000 €
58.000 €
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 97.000 €, 194,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20, 01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku za one koji žele dom u mirnom i prirodnom okruženju. Osnovne karakteristike: Površina kuće: 194 m² Površina placa: 20, 01 ar Stanje: Namestena....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni