• GoHome Professional
180 m2 do 88000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 180 m2 do 88000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 88000 eura

  • Za upit "180 m2 do 88000 eura" pronađeno 309 nekretnina - prosečna cena 370 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
    • do 384 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ARADAC, 80.000 €, 183,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.agencijapragma.com

Tisa kod Aradca – ugostiteljski objekat površine 115m2 (sala, kuhinja, ostava, sanitarni čvor i kupatilo) + stan u potkrovlju površine 68m2 (trenutno uknjiženo 38m2, ostalo u postupku legalizacije) + 2 terase. Trofazna struja, voda, prodaje se bez inventara. Moguća zamena za drugu....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 80.000 €, 166,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća površine 166m2 u nivou prizemlja + pomoćni objekti na placu.Plac površine 27,51Ari Naselje OPovo ulica Svetozara Markovića .

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 168,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – Dve kuće na placu površine 2,3 ara; trosobna prizemna kuća površine 88m2, uknjižena 1/1. Druga trosobna kuća sa potkrovljem površine 80m2, ne uknjižena. Obe kuće su čvrste gradnje sa pvc stolarijom i demit fasadom. Jedno trofazno brojilo za obe kuće. Moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 163,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u blizini subotičkog puta. - Površina kuće je 163 m2, a placa je 817 m2. - Prizemna kuća kompletno renovirana, spušteni plafoni, stolarija PVC, izolovana, krov nov, po podu pločice i laminat. - Kuća obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2023.,

www.heroldo.com

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3. 91a. U dvorištu se takođe nalazi i pomoćni objekat površine 30m2 sa terasom iznad. Kuća se sastoji iz dve stambene jedinice od kojih je svaka veličine trosobnog stana i sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 176,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna kuća u ulici Jovana Mikića, blizu centra grada na placu površine 925 m². Kuća je građena od opeke i blokova, ima 176 m2. Sastoji se od: predsoblja, kupatila, ostave i tri sobe, dok se u potkrovlju nalaze dve nedovršene sobe. Podovi su od keramičkih pločica i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 175,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima veliki dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, wc. Na spratu ima dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinju i terasu. Lep je plac, na placu pored kuće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu. Prizemlje useljivo, poseduje dn. sobu, kuhinju sa trepezarijom, kupatilo(laminat, parket). Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo. Ima jedan pomoćni....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjižen, cela. U prelepom okruženju Bogutovacke Banje se nalazi kuća na 3 etaze, površine 142m2+32m2.Kuća sadrži 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi površine 32m2. Šest soba i dva studija imaju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća blizu centra na glavnom putu na placu od 400m2. Kuća je građena od čvrstog materijala, izolovan je, ima 196 m2. Sastoji se iz ulaza, hodnika, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i garaže sa kotlarnicom. Podovi su beton i keramičke pločice,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju Spretna kuća u Gakovu, ima 196 m2 i poseduje hodnik, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo i toalet odvojeno malim predsobljem. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća poseduje suteren u kome se nalazi garaža i prostorije za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 185,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi dva stambena objekta: jedan površine 55m2 drugi površine 73m2 plus poluzavrseni sprat. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 185m² · 80.000€.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 183,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Tisa kod Aradca - ugostiteljski objekat površine 115m2 (sala, kuhinja, ostava, sanitarni čvor i kupatilo) + stan u potkrovlju površine 68m2 (trenutno uknjiženo 38m2, ostalo u postupku legalizacije) + 2 terase. Trofazna struja, voda, prodaje se bez inventara. Moguća zamena za drugu....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjizen, cela. U prelepom okruzenju Bogutovacke Banje se nalazi kuca na 3 etaze, povrsine 142m2+32m2. Kuca sadrzi 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi povrsine 32m2. Sest soba i dva studija imaju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 171,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi legalizovanu porodičnu kuću sa okućnicom, koja se nalazi u naselju Zalug, udaljena oko 1,900 m od Prijepolja. Građena je 2000. godine, ali je 2018. godine kompletno renovirana i urađena od visoko kvalitetnih materijala, sa velikom pažnjom. Plac na kome se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 79.300 €, 168,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiva kuća sa velikom halom na parceli, u mirnom delu Srbobrana, okružena prirodom i zelenilom. Kuća ima dva odvojena ulaza i može se koristiti kao dve celine ili kao sada, kao jedna petosobna kuća. Prvi deo kuće ima ima veliki dnevni boravak koji je spojen sa....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 78.000 €, 169,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi legalizovanu porodičnu kuću sa okućnicom, koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul. Mileševske štamparije br.20. Plac na kome se nalazi kuća je površine 378 m². Kuća je površine 169 m² , u osnovi 94 m², spratnosti Pr+S+Pk. U prizemlju se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.500 €, 165,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ravnom placu Ima 6 soba Ima dva kupatila Letnju kuhinju Dve garaže Pomoćne prostorije Baštu Gas je uveden Voda je gradska i bunarska Struja je trofazna The house is located on a flat plot There are 6 rooms It has two bathrooms Summer kitchen Two garages Auxiliary....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca sa velikom salom za proslave i picerijom.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 77.250 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se povoljna kuća na sprat u centru Bačkog Gradišta. Sama nekretnina je podeljena, tako da u prizemlju se nalazi poslovni prostor, a na spratu trosoban stan. Idealna je kako za život tako i za poslovnu namenu, baš zbog lokacije. Za dodatne informacije pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 77.250 €, 179,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Kisaču odličnog potencijala. Uknjižena 1/1. U blizini vrtića, škole, železničke stanice i gradskog prevoza. Uveden gas. Samo kod nas u ponudi. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 77.000 €, 180,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata i pruža udoban život za porodicu. Kuća je površine 180m2 na placu od 5a. Na gornjem spratu nalaze se dve prostrane spavaće sobe, savršene....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 77.000 €, 163,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Apatinu, u blizini staračkog doma. -Površina kuće je 163 m2, a površina placa je 419 m2. -Kuća je od tvrdog materijala i poseduje hodnik, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, toalet, kupatilo, kao i dnevni boravak koji takođe ima....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 77.000 €, 187,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo, održavano, uknjiženo, može i zamena za poljoprivredno zemljište ili nekretninu u Sremskoj Mitrovici ili Rumi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2022.,

www.gsigma.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra grada. Uknjižena na 175 m2, na prostranom placu od 712 m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Na podovima keramika, parketi, CG na plin (ili struju), spoljna i unutrašnja stolarija drvena, trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 165,00 m2 cca 550 €/m2