• GoHome Professional
180 m2 do 852 eura/m2 što manji uknjižen opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 852 eura/m2 što manji uknjižen opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 852 eura/m2 što manji uknjižen opremljen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "180 m2 do 852 eura/m2 što manji uknjižen opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, INĐIJA, 139.200 €, 174,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bez agencijske provizije!!! Ova nekretnina se prodaje bez agencijske provizije za kupca! Retko u ponudi! Poslovni Prostor (koristi se kao stan) sa kvadraturom 174m2, i potpuno opremljen sa stvarima, na prodaju u Inđiji za svega 800e po kvadratu!!! Ovaj poslovni Prostor koji ima 174m2....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 180 m2 do 852 eura/m2 što manji uknjižen opremljen (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>