• GoHome Professional
180 m2 do 852 eura/m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 180 m2 do 852 eura/m2 što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 852 eura/m2 što manji

  • Za upit "180 m2 do 852 eura/m2 što manji" pronađeno 931 nekretnina - prosečna cena 588 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, CURUG, 137.920 €, 165,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor/lokal na jednoj od najboljih lokacija u centru Čuruga, pogodan za bilo koju vrstu delatnosti ugostiteljske prirode. Uz lokal može da ostane i kompletna oprema koja je u njemu. Za više informacija ili zakazivanje gledanja pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CURUG, 137.920 €, 165,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor/lokal na jednoj od najboljih lokacija u centru Čuruga, pogodan za bilo koju vrstu delatnosti ugostiteljske prirode. Uz lokal može da ostane i kompletna oprema koja je u njemu. Za više informacija ili zakazivanje gledanja pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 136.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Staroj Misi, u Staroj Kozaračkoj, kuća je spratna, ima dve stambene jedinice(dva stana), ukupne površine 165m2, stanovi su trosobne strukture, na podu su laminati, pvc stolarija, dva strujomera, ima garažu, u ulici je prošao gas, sve je uknjiženo 1/1 Za više....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 110.000 €, 165,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi spratna kuća kod Ekonomske škole u Somboru. Kuća je podeljena u dva stana (prizemlje i sprat) koja mogu da funkcionišu kao celina ili posebno. Na prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 109.000 €, 165,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća oko 165m2 u drugom redu na Dunavu . . . . Ima 4 spavaće sobe, veliki dnevnu, 2 kupatila, 2 balkona, garaža plus sa zadnje strane velika ostava. U donjem delu je kupatilo i velika prostorija za druženja i slavlja. . Ulica je asfaltirana I postoji ulična rasveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 105.000 €, 165,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u mirnom kraju Palića, izolovani podovi i zidovi, dve etaže, optički internet, kompletno nameštena kuća, kuhinja po meri, novi uređaji, nove elektro i vodovodne instalacije, letnjikovac. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 165,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 €
20.02.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u Keru u blizini Prozivke. Sastoji se od dve stambene jedinice. Jedan deo je trosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom i tri sobe. Drugi deo se sastoji od kuhinje, kupatila, jedne sobe trpezarije i ostave. Pored....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 94.000 €, 165,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 115m2 na placu od 18ari. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i ostave i pomoćnog objekta od 50m2 koji je predviđen za garažu. Nepokretnost je čvrste gradnje i poseduje struju, gradsku vodu. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 149.000 €, 165,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, preko puta Pilotske akademije, nalazi se novija kuća od 165m2 na placu od 600m2. Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od dve odvojebne stambene jedinice, što je čini idealnom za višečlanu porodicu ili investiciju. Donji nivo obuhvata predsoblje, kupatilo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 165,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, na placu površine 3, 94 a, u Vrnjačkoj Banji prodaje se vrlo lepa kuća. Sazidana je 2010. god., sastoji se iz prizemlja i sprata. Kuća može biti podeljena u dve zasebne jedinice obzirom da ima dva ulaza, dve kuhinje, tri kupatila i dva parking mesta. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 86.000 €, 165,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, prodaje se spratna kuća prizemlje sa spratom ( 165m2+165m2) koja se sastoji od, petosobnog stana na spratu. U prizemlju dvosobnog stana, garsonjere, garaže, letnje kuhinje Termoizolacija, prozori drveni vakum staklo i PVC. Dva strujomera, gradska voda i kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 165,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prizemnom delu: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom( sa izlazom na veliku terasu od koje se može napraviti još jedna soba), dve spavaće sobe, kupatilo. Na spratu tri spavaće sobe i kupatilo. Sve sobe imaju izlaz na terase. Velika zidana garaža, kotlarnica i još jedna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 165,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Petrovac. Kuća je pogodna za život dve porodice. Na placu postoji garaža u sklopu sa pomoćnim objektom i nadkrivenim tremom u površini od 50 m2. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.500 €, 165,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ravnom placu Ima 6 soba Ima dva kupatila Letnju kuhinju Dve garaže Pomoćne prostorije Baštu Gas je uveden Voda je gradska i bunarska Struja je trofazna The house is located on a flat plot There are 6 rooms It has two bathrooms Summer kitchen Two garages Auxiliary....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 148.000 € na 152.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, INĐIJA, 152.000 €, 165,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 148.000 €
06.03.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1157 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Prodaje se prelepa, uređena kuća u mirnom i zelenilom okruženom vikend-naselju Stari Slankamen, Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, komfora i privatnosti – idealna za odmor, život van....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 69.000 €, 165,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Čereviću, u naselju Bare koje se nalazi sa desne strane na putu ka Testeri i Andrevlju, u urbanom delu Čerevića nadomak malog vidikovca , s pogledom na Dunav i Novi Sad i gde možete sa uživanjem popiti kafu na klupici u hladu. Plac je samostalan, površine 765m2, ograđen....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 69.000 €, 165,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 69.000 €, 165,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.080 €, 165,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Na odličnom mestu, uvučen od Bulevara, neuseljavan stan na dva nivoa! Odlična prilika cena sa PDV-om! Uknjižena zgrada, donji nivo gleda na Frušku goru, mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade! .

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 166,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I sprat poseduje stambeni deo nezavršen,II sprat stambeni deo završen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ODŽACI, 123.600 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađeni poslovni prostor u Odžacima koji ima 166m2 uknjiženo i 80m2 hala. Nalazi se na parceli od 1911m2. Poseduje radionicu, magacinski deo, kancelarijski deo, prostor za radnike, kuhinju, tri mokra čvora i sobu za video nadzor. Objekat je na asfaltnom putu, nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 166,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR, dve kuće na placu od 3.000 m2 Prodaje se imanje u Somboru, Bukovac naselje, koje se sastoji iz tri stambene jedinice Dve kuće i jedna garsonjera -Prva kuća ima oko 100 m2 i sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila -Druga kuća je površine 66 m2 i....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 166,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
05.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Nekretnine - Idealna Ponuda za Vaš Novi DomNa prelepom mestu, udaljenom od buke a blizu grada, nalazi se ova posebna nekretnina koja nudi sve što vam je potrebno za udoban život.Glavne Karakteristike Nekretnine: Dve kuće: Prva kuća - 112m2, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 80.000 €, 166,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća površine 166m2 u nivou prizemlja + pomoćni objekti na placu.Plac površine 27,51Ari Naselje OPovo ulica Svetozara Markovića .

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 166,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je renovirana 2022. Od prostorija ima: Hodnik (17m2) Radna soba (15m2) Dečija soba (21m2) Dnevna soba (19m2) Spavaća soba (18m2) Kuhinja sa trpezarijom (24m2) Špajz (6m2) Kupatilo (6m2) Garaža + radionica (40m2) Novi PVC prozori i vrata na celoj kući sa 7 komora, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 68.000 €, 166,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Starija, dobroodržavana kuća u širem centru Rume sa lepom okućnivom i nusprostorijama . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka , sa ulaganjima! 166 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! Kuća, Paraćin | Prodaja · 166m² · 40.000€.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 167,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u centru grada Sombora! -Površina kuće je 167 m2, a površina placa je 751 m2. -Kuća poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupilo, kao i dve spavaće sobe. U produžetku kuće se nalazi još jedna stambena jedinica starije gradnje koja poseduje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 119.000 €, 167,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno lepa četvorosobna porodična kuća blizu graničnog prelaza Bački Vinogradi. Nekretnina je bez ulaganja , odmah je useljiva i prodaje se sa nameštajem visokog kvaliteta. Trofazna struja, automatizovano etažno grejanje na pelet , automatizovano navodnjavanje trave i ukrasnih....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 87.500 €, 167,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41041, 065 526 063 Milovan, Nepokretnost je starije gradnje ali je u relativno korektnom stanju.Koristi se trenutno za izdavanje tako da bi trebaloo odvojiti sredstva za renoviranje. Glavni stambeni objekat je P+Pot,u funkciji dve odvojene stambene jedinice. Dvorišni objekat je u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 466)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>