• GoHome Professional
180 m2 do 83000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 83000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 83000 eura uknjižen

  • Za upit "180 m2 do 83000 eura uknjižen" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 316 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 78000 eura (malo jeftiniji)
    • 87000 eura (malo skuplji)
    • do 300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 166,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
05.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Nekretnine - Idealna Ponuda za Vaš Novi DomNa prelepom mestu, udaljenom od buke a blizu grada, nalazi se ova posebna nekretnina koja nudi sve što vam je potrebno za udoban život.Glavne Karakteristike Nekretnine: Dve kuće: Prva kuća - 112m2, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjižen, cela. U prelepom okruženju Bogutovacke Banje se nalazi kuća na 3 etaze, površine 142m2+32m2.Kuća sadrži 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi površine 32m2. Šest soba i dva studija imaju....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjizen, cela. U prelepom okruzenju Bogutovacke Banje se nalazi kuca na 3 etaze, povrsine 142m2+32m2. Kuca sadrzi 8 jednokrevetnih soba, 2 studija, kuhinju, dnevni boravak na zastakljenoj verandi povrsine 32m2. Sest soba i dva studija imaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 83000 eura uknjižen'
68.000 €
68.000 €
75.000 €
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 85.000 €, 187,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dve kuće na istom placu (5581/2), u Bečeju gradska lokacija (Picoder) u ulici Prvog maja 26, uknjižene 1/1. Kuća do ulice je zidana giter blokovima, sa izolacijom na zidovima i plafonu. Sadrži: Dnevni boravak sa kuhinjom, predsoblje, dve spavaće sobe i kupatilo. Kuća u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 176,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16426 Kuća 176m2 na odličnoj lokaciji 300m udaljena od centra Šida.Kuća je starija sa novogradjenim pomoćnim objektima koji su uknjiženi.Plac je na jednoj parceli, vlasnik 1/1. Pomoćni objekti su čardak dužine 17m i visine 6 m, natkrivene dve velike šupe, pušnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom putu Rača- Kragujevac. Koristio se kao ugostiteljski objekat (kafana sa hranom), a sada se koristi kao sala za izdavanje. Poseduje parking i....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 89.000 €, 193,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bivolju površine 87m2, sa pomoćnim objektom kojem je potrebno renoviranje površine 68m2 i letnjom kuhinjom sa garažom površine 38m2, na placu ukupne površine 4,73a na odličnoj lokaciji, blizu stadiona "Napredak" i na samo 15 minuta hoda do centra grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 39.000 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km od centra Nisa. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata.U sastavu prizemlja je hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,manja soba....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 19.000 €, 176,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina u blizini reke Morave. Poseduje bunarsku vodu. Objekat je odlične čvrste gradnje, namenski izgrađen za čuvanje stoke i drugih domaćih životinja.....