• GoHome Professional
180 m2 do 809 eura/m2 parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 180 m2 do 809 eura/m2 parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 809 eura/m2 parket

  • Za upit "180 m2 do 809 eura/m2 parket" pronađeno 83 nekretnina - prosečna cena 574 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 768 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • pogodan
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 164,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Bajnat, prizemna samostalna kuća ukupne površine 164kvm na parceli veličine 556kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala (sendvič zid sa staklenom vunom), 2007 godine. Kuća poseduje: dnevnu sobu, dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i nadkrivenu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 153.000 €, 178,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima i voćnjakom – Beška **U ponudi je prostrana porodična kuća novije gradnje u mirnom delu Beške, idealna za život višečlane porodice ili kombinaciju stanovanja i posla. *Površina kuće: 178 m² *Struktura: *Podrum: 30 m² *Prizemlje: hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE – Dvoetažna kuća u Kraljevu, odlična lokacija Na prodaju je dvoetažna porodična kuća ukupne površine 190 m², smeštena na placu od 5,9 ari, na izuzetnoj lokaciji u Kraljevu. Kuća se nalazi na svega 2,5 km od centra grada i 150 m od regionalne saobraćajnice, sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Zeleno Polje. U prizemlju kuće celom dužinom prostire se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, toalet, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju sa blagim kosinama nalaze se tri spavaće sobe. Iz hodnika na potkrovlju izlazi se na veliku....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 77.000 €, 163,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Apatinu, u blizini staračkog doma. -Površina kuće je 163 m2, a površina placa je 419 m2. -Kuća je od tvrdog materijala i poseduje hodnik, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, toalet, kupatilo, kao i dnevni boravak koji takođe ima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 90.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Spratna dvojna kuća naselje Zeleno Polje. U niskom prizemlju nalaze se dve pomoćne prostorije, kotlarnica i garaža. Na prvom spratu dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i toalet. Na drugom spratu 2 spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor koji može da se pretvori u stambeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu. Prizemlje useljivo, poseduje dn. sobu, kuhinju sa trepezarijom, kupatilo(laminat, parket). Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo. Ima jedan pomoćni....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 196,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji, u Prnjavoru. -Površina kuće je 98m2 u osnovi, a površina placa je 234 m2. -Na donjoj etaži se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, hodnik, kao i zatvorena terasa, a na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 196,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju Spretna kuća u Gakovu, ima 196 m2 i poseduje hodnik, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo i toalet odvojeno malim predsobljem. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća poseduje suteren u kome se nalazi garaža i prostorije za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 175,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu. Stolarija drvena podovi su beton, pločice i parket, Grejanje centralno, struja trofazna, gradska voda. Plac je 698m2 i sadrži garažu, tri šupe....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 68.000 €, 170,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u selu Lukavica, nadomak Dimitrovgrada i graničnog prelaza Gradina (5km). Idealna investicija za boravak u mirnom i idiličnom okruženju. Kuća je površine 170m2 i nalazi se na placu od 88ar. Sastoji se od prizemlja sa podrumom (30m2), dnevnom sobom sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 50.000 €, 190,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u Grabovcu na periferiji Trstenika. kuca je pored glavnog puta, 190 kvadrata. Uprizemlju se nalazi kupatilo, dnevna sa trpezarijom, stepenice. na medjuprostoru je jedna soba. stepenice za sparat sa 4 sobe i kupatilom. Parket je nov, zidovi okreceni, kuhinja je nova, stolarija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 50.000 €, 194,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Kupusini, prodaje se kuća površine 194m2, sa puno pomoćnih objekata na većem placu od 33ar. Kuća od tvrdog materijala, sastoji se od 4 sobe, kuhinje, predsoblja i kupatila. Pomoćni objekti od letnje kuhinje, ostave, špajza, šupe i dela za baštu.Trofazna struja, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 195,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Staparu, na glavnom putu. -Površina kuće je 195 m2, a placa je 787m2. -Kuća poseduje kuhinju sa trpezarijom, ostavu kupatilo, dnevni boravak i 3 spavaće sobe. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Po podu se nalazi parket, pločice, beton. Stolarija je drvena. -U dvorištu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-83 (od ukupno 83)

<< <1 2> >>