• GoHome Professional
180 m2 do 809 eura/m2 klima što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 809 eura/m2 klima što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 809 eura/m2 klima što manji

  • Za upit "180 m2 do 809 eura/m2 klima što manji" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 768 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • namešten
    • kablovska
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAŠKA, 98.000 €, 163,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna ozakonjena kuća u Kraljevu, površine 163 m2, udaljena 1,5 km od centra grada. Kuća se sastoji od 2 stana. Plac je površine 4,57 a. Karakteristike kuće: Cena: 98.000EUR Lokacija: Kraljevo, kuća je udaljena 1,5 km od centra grada Površina kuće: 163 m² Površina placa:....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 115.000 €, 164,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa porodična kuća na velikom ograđenom placu na odličnoj lokaciji- središni deo Kertvaroša. U blizini je škola, obdanište, fakulteti prodavnice, tržni centri i sve ostalo što je porodici potrebno. . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 100.000 €, 164,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stambeno-poslovni objekt od 164m2 u centru Male Ivanče, opština Sopot. Sastoji se od stambenog dela na spratu i dva lokala u prizemlju. Uknjiženo je na 58m2. Stan na spratu se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 809 eura/m2 klima što manji'
100.000 €
130.000 €
125.000 €
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 83.500 €, 164,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa lokalom u Sremskoj Mitrovici, 164m2 površina kuće 164 m2 površina placa 817 m2, dve parcele trofazna struja / gradska voda / grejanje CG na gas / PVC stolarija, podovi keramika 4 soba + 1 kupatilo + 1 Wc lokal do ulice + 1 pomoćni objekat uknjižena kuća vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 105.000 €, 165,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u mirnom kraju Palića, izolovani podovi i zidovi, dve etaže, optički internet, kompletno nameštena kuća, kuhinja po meri, novi uređaji, nove elektro i vodovodne instalacije, letnjikovac. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 166,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.indomio.rs

SOMBOR, dve kuće na placu od 3.000 m2 Prodaje se imanje u Somboru, Bukovac naselje, koje se sastoji iz tri stambene jedinice Dve kuće i jedna garsonjera -Prva kuća ima oko 100 m2 i sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila -Druga kuća je površine 66 m2 i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 122.000 €, 168,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, u blizini Doma zdravlja, vrtića, igrališta. Kuća je pogodna za veliku porodicu, na placu površine 5,3 ari, stambene površine 168 m2. Ima dve odvojene stambene jedinice, dve garaže, uredno dvorište. U kući su parketi, kuća je odmah useljiva!....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K626 Nameštena renovirana kuća površine 168 m2 (uknjiženih 84 m2) se nalazi na 3 ari placa u naselju 25. maj udaljenom 10 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicionirana je na sjajnoj atraktivnoj lokaciji u blizini vrića, škole, sportskog centra, parkova, terena; pogodna....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća je novogradnja dvodelna sa 2 ulaza, ima 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, 5 soba, 2 terase, poseduje veliki parking 150m2 Nalazi se na početku Kovilja blizu autoputa i gradskog prevoza Nalazi se blizu autoputa od Beograda 50km,Novog Sada 20 km Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 65.000 €, 170,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Gatu, blizu somborskog puta. Kuća se sastoji iz 4 dela: 1. deo ima tri sobe; 2. deo je kancelarija (poslovni ulaz sa ulice); 3. deo: 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo; 4. deo: kuhinja, kupatilo i jedna soba. Grejanje je na gas. Parking, garaža, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 100.000 €, 171,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću na tihoj lokaciji uz put koji povezuje Rakovac i Beočin, u neposrednoj blizini naselja Dumbovo. Kuća je povučena od saobraćaja, okružena zelenilom i pruža izuzetan osećaj mira. Objekat se sastoji iz dva potpuno odvojena stambena dela, svaki sa svojim ulazom....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.000 €, 174,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine 174 m² , smeštena na prostranom placu od 14 ari , u mirnom i lepom delu Bačke Palanke. Pored glavnog stambenog objekta, u dvorištu se nalaze i pomoćni objekti koji pružaju dodatne mogućnosti za skladištenje ili druge namene. - Spratna kuća – funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 68.000 €, 175,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrbas - prodajem kompletno namešteni kuću starije gradnje ..renovirana ...odmah useljiva .. Vlado ..065 8288628 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 132.000 €, 176,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi!! Predstavljamo vam fenomenalnu kuću u Sirigu na samo 15 minuta od Novog Sada. Odličnog kvaliteta od bele fasadne cigle, postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinjaNa prizemlju je komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K651 Velika nameštena kuća na Kosmaju površine 178 m2 smeštena je na 15 ari prelepog placa. Predstavlja savršeno utočište za sve one koji žele da uživaju u prirodi, ali istovremeno ne žele da se odreknu modernih pogodnosti i udobnosti koje nudi glavni grad, udaljen samo 60....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 178,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u naselju Nova Kolonija. Po strukturi je četvorosobna. Prostran dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila. Drvena unutrašnja i spoljna stolarija, CG na plin, na podovima keramika, brotski pod Kolski ulaz, lep prostran....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 97.850 €, 179,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: 529464 Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 140.500 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u naseljenom, urbanizovanom delu Veternika, u blizini vrtića, škole, ambulante, javnog prevoza. Kuća je na uglu dve ulice. Dva odvojena stana . jedan na spratu i jedan u prizemlju. Kanalizacija, voda, struja, gas, optički internet, sve što je potrebno za stanovanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>